Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Реалізація програми Erasmus+: участь у Mobility Agreement Staff Mobility Teaching

12.08.2019

Згідно з білатеральною угодою з Академією Якуба з Парадижа щодо реалізації програми Erasmus+, наш працівник, Ольга Попова, брала участь у Mobility Agreement Staff Mobility Teaching.

Участь у 5-й Міжнародній конференції "Комунікації, менеджмент та інформаційні технології"

30.07.2019

Ректор Бердянського університету доктор економічних наук, професор Антошкіна Лідія Іванівна взяла участь у 5-й Міжнародній конференції "Комунікації, менеджмент та інформаційні технології".

Публікація у науковому журналі "Transport Problems" наукометричної бази SСOPUS.

26.07.2019

Представники професорсько-викладацького складу ТОВ "Бердянський університет менеджменту і бізнесу" ректор університету, доктор економічних наук, професор Антошкіна Л.І.  та доктор технічних наук, професор Осенін Ю.І. підготували наукову статтю, що була опублікована у науковому журналі "Transport Problems", який включено SСOPUS

ЗНО в магістратуру

19.07.2019

Для вступників у магістратуру, які хочуть повторно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, в листопаді проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН був опублікований 17 липня 2019 року.

Реєстрацію електронних кабінетів вступників продовжено!

14.07.2019

До 22 липня

Результати міжнародного рейтингу університетів WEBOMETRICS

18.06.2019

Бердянськиий університет менеджменту і бізнесу зайняв 176 місце серед 323 українських університетів у міжнародному рейтингу  WEBOMETRICS (RankingWebofUniversities від Webometrics, Edition 2019). 

Презентація каталогу наукових розробок університету

17.06.2019

У каталозі подано результати наукових та науково-технічних розробок науковців Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Відкрите заняття до 23-ї річниці Конституції України

14.06.2019

Згідно "Плану обласних заходів щодо підготовки та відзначення 23-ї річниці Конституції України" було проведено відкрите заняття із здобувачами університету та економіко-правового коледжу, в ході якого було роз`яснено значення норм Основного Закону держави.

Вітаємо!

12.06.2019

Кафедра СГД вітає Статішнюк Тетяну Вікторівну з одержанням посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

ВИДАННЯ КАФЕДРИ ГАЛУЗЕВИХ ЮРИДИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

07.06.2019

Вийшов у світ навчально-методичний посібник «Фінансове право»,  підготовлений  авторським колективом, у тому числі  професором кафедри галузевих юридичних дисциплін Анатолієм Івановичем Сиротою.

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

 

 

 

T