Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Тетянин день у БУМіБ

30.01.2018

Щорічно 25 січня в релігійному світі відзначають День Тетяни. Це досить шановне свято, яке з'явилося дуже давно. І за свою історію воно обросло величезною кількістю легенд, які пов'язані з обрядами і прикметами в День Тетяни. Одночасно з Днем Тетяни відзначають День студентів, і це не просто так. Ще з давнього часу свята Тетяна вважалася покровителькою студентів.

Правила прийому 2018

17.01.2018

Правила прийому до Бердянського університету менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу у 2018 році.

День Святого Миколая

28.12.2017

У Бердянську продовжуються благодійні заходи присвячені дню Святого Миколая. Зрозуміло, що сам святий Миколай не встигає роздати всі подарунки, і тому йому допомагають численні помічники.

Відбувся круглий стіл «Україна і Польща - від Солідарності до Гідності»

06.12.2017

На базі Бердянського університету менеджменту і бізнесу відбувся круглий стіл під назвою «Україна і Польща - від Солідарності до Гідності». Організатором акції виступило польське товариство «Відродження», під патронатом генерального консула республіки Польща в Україні.

Зустріч керівника Бердянського РАГСА в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України.

06.12.2017

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч керівника Бердянського РАГСА Катерини Пилипенко зі студентами юридичного факультету в рамках пілотного проекту Міністерства Юстиції України.

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

26.10.2017

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки.

День юриста - 2017

26.10.2017

 

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Відзначали день юриста і у нашому університеті.

Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

16.10.2017

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Вітаємо з Днем захисника України!

14.10.2017

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

БУМіБ - 25 років на ниві вищої освіти

11.10.2017

Робота студенського телебачення присвячена 25-тій річниці нашого університету