Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Матеріали конференції "Автоматизація та інформаційні технології"

17.12.2018

До збірника увійшли тези доповідей VІІ Всеукраїнської науково-практичної Internet-конференціЇ студентів і молодих учених „Автоматизація та інформаційні технології: стан, досягнення, перспективи розвитку” з актуальних проблем формування ефективного інструментарію ІТ-розвитку України

Презентація довідково-інтеграційної платформи правових консультацій "WikilegalAid"

17.12.2018

14.12.2018р. у приміщенні інтегрованого центру підтримки відбулася презентація довідково-інтеграційної платформи правових консультацій "WikilegalAid"

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «РЕЙДЕРСТВО: ПРОБЛЕМИ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ»

14.12.2018

З нагоди святкування Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті було проведено Круглий стіл на тему «Рейдерство: проблеми запобігання та протидії»

В університеті триває акредитаційна процедура

13.12.2018

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу проводиться акредитація освітньої програми 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти

Модельне судове засідання з кримінального процесу

12.12.2018

З нагоди святкування Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті було проведено Модельне судове засідання з кримінального процесу на тему “Справа за статею 187 ККУ “Розбій”

Акредитація освітньої програми 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти

12.12.2018

 

12 грудня 2018 року у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу проводиться акредитація освітньої програми 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти

 

 

Написання дипломної роботи – важливий етап у навчальному процесі здобувача вищої освіти

11.12.2018

10 грудня 2018 року на кафедрі економіки і фінансів БУМіБ проходив науково-методичний семінар для здобувачів бакалаврату за напрямами підготовки: 6.030504 «Економіка підприємства», 6.030508 «Фінанси і кредит» та 6.030509 «Облік і аудит».

Участь у З`їзді Асоціації юридичних клінік України

11.12.2018

На базі юридичного факультету Тернопільского національного економічного університету відбувся черговий З`їзд Асоціації юридичних клінік України. В роботі З`їзду прийняв участь представник БУМіБУ, завідувач юридичною клінікою Педан В.І.

Тренінг “День захисту прав людини”

10.12.2018

Студенти Бердянського Університету Менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу прийняли участь у загальноміському тренінгу “ День захисту прав людини” , в ході якого обговорювалися питання протидії торгівлі людини.

Планове засідання студентського наукового гуртка «У світі економіки і фінансів»

05.12.2018

30 листопада 2018 року в рамках засідання наукового гуртка «У світі економіки і фінансів» було проведено проведено науково-практичний семінар на тему «Стратегія економічного розвитку України в глобалізованому світі», в якому прийняли участь викладачі кафедри та студенти спеціальності 051 «Економіка».

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​