Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОМІСЬКОМУ ЗАХОДІ «БЕРЕЖІТЬ ЗДОРОВ'Я»

22.03.2019

За доброю традицією Відділ сім`ї, молоді та спорту Бердянської міської ради кожного четверга збирає студентську молодь міста  в  Художьому музеї імені Бродського на тематичні зустрічі. Так  і 21 березня студенти знову зібрались щоб обговорити проблему поширення туберкульозу.

Засідання наукового студентського гуртка «Сучасний менеджер»

21.03.2019

В понеділок 18.03.2019 року пройшло планове засідання наукового студентського гуртка «Сучасний менеджер». Засідання пройшло у розширеному форматі. З метою популяризації студентської науки на засідання було запрошено здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання.

Річниця з дня народження Івана Мазепи

20.03.2019

Інформаційно-виховна година до 380 річниці з дня народження Івана Мазепи

Тестування програмного забезпечення "Формування розкладу навчальних занять"

19.03.2019

Студенти економіко-правового коледжу спеціальності "Комп'ютерні науки" проводять тестування програмного забезпечення "Формування розкладу навчальних занять". Комплекс задач виконано в рамках дипломного проектування, по технічному завданню наданому деканатом коледжу. Оцінивши минулу інформацію та відомі методи реалізації поставленої задачі були протестовані вимоги до формування розкладу.

 

 

 

T

«STOP, BULLING!» - Під таким гаслом відбувся виховний захід для студентів БУМІБ

18.03.2019

18 березня 2019 року на факультеті економіки, управлінння та інформаційних технологій, був проведений виховний захід на актуальну тему булінгу «STOP, BULLING!». Ініціатором цього заходу стала декан факультету економіки управління та інформаційних технологій к.е.н., доцент Горяча О.Л.

Здобувачі коледжу готуються до зовнішнього незалежного оцінювання

15.03.2019

В ході підготовки до державної підсумкової атестації у форматі зовнішнього незалежного оцінювання  з української мови і літератури для здобувачів першого та другого курсу Економіко-правового коледжу була проведена відео-лекція.

ВИХОВНА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА350 РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ ГЕТЬМАНСЬКОЇ РЕЗИДЕНЦІЇ У МІСТІ БАТУРИН

14.03.2019

З цієї нагоди кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було організовано і проведено виховну годину для здобувачів та викладачів університету.

Нетворкінг в рамках Проекту БО «БФ «Карітас Запоріжжя» на тему «Психологія особистості»

14.03.2019

В рамках Проекту БО «БФ «Карітас Запоріжжя» на початку березня 2019 р. на базі Бердянського університету менеджменту у бізнесу ст. викладачем кафедри менеджменту Трикоз Іриною Володимирівною за участю викладачів, студентів та ВПО був проведений нетворкінг на тему «Психологія особистості».  

Відкрите заняття з дисципліни «Маркетинг»

13.03.2019

На кафедрі економіки і фінансів 07.03.2019 р. доцентом кафедри Бритвєнко Анастасією Сергіївною було проведено відкрите заняття  з дисципліни «Маркетинг» на тему «Сучасний розвиток туристичного маркетингу».

ЗУСТРІЧ НА ЖІНОЧОМУ СВЯТІ

13.03.2019

12 березня в  Художьому музеї імені Бродського відбулась зустріч студентської молоді міста Бердянська, присвячена святкуванню 8 березня. Представники  закладів вищої освіти (ЗВО) міста мали змогу презентувати діяльність «жіночої» частини співробітників своїх закладів, розповісти про кількість жінок, які працюють (доречі, в БУМІБ їх 58), який вклад вони внесли в  діяльність університету.

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​