Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на WEB-сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за 16-ма спеціальностями та 14-ма напрямами підготовки, економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Бердянський університет менеджменту і бізнесу став учасником європейської програми «Еразмус+»

02.12.2016

 

Сьогоднішній рівень розвитку комунікативних можливостей глобалізованого світу вимагає неабияких зусиль задля задоволення потреб сучасного суспільства, зокрема академічного середовища.

КВК: перший тур

22.11.2016

17 вересня відбувся перший тур ігр клубу веселих та кмітливих команд університету.

Тренінг "Громадський бюджет"

10.11.2016

 

Минулого тижня в Бердянську пройшли дуже цікаві тренінги, покликані допомогти побудові в Україні громадянського суспільства.

Halloween в університеті

04.11.2016

Хелловін сучасне свято, традиційно святкується в англомовних країнах, а в нашому Університеті Менеджменту і Бізнесу відзначається в перший раз. Студентська рада організувала цікаву і захоплюючу гру з різними конкурсами і завданнями на кмітливість учасників. Про те, як відзначали це свято в університеті дивіться наше відео.

 

Напередодні святкування дня вчителя

04.11.2016

 

На передодні святкування дня вчителя рада ветеранів освіти м Бердянська звернувся з проханням до ректора Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідії Антошкин надати благодійну допомогу ветеранам в організації передплати на рік на газету Бердянські відомості.

Візит генерального консула республіки Польща в Бердянськ

04.11.2016

У зв'язку з 15-річчям Польського дому в Бердянську побували генеральний консул Польщі Януш Яблонський і консул Ян Здановський.

Національні читання в БУМіБ

25.10.2016

На базі Бердянського університету менеджменту і бізнесу відбувся масштабний культурологічний захід, в рамках якого були об'єднані Національні читання шедеврів польської літератури і святкування 160-ти річчя з дня народження Івана Франка.

 

 

Мозковий штурм

21.10.2016

Студентська рада Бердянського університету менеджменту і бізнесу провела захід для викладачів під назвою «мозковий штурм». Ця цікава і захоплююча гра вимагає поглиблених знань з історії та інших наук. Учасники гри повинні проявити високий інтелект і логічне мислення Про те, як наші викладачі справлялися з непростими завданнями дивіться наше відео:

День юриста в БУМіБ

16.10.2016

8 жовтня 2016 року Бердянський університет менеджменту і бізнесу зазначив професійне свято день юриста. Про те, як проходив цей захід дивіться наше відео:

День туризму в БУМіБ

04.10.2016

День туризму - національне професійне свято українських працівників туристичних агентств, туроператорів, всіх тих, хто працює в сфері туризму і любителів подорожей, який відзначається в Україні щорічно. Як його відзначають в нашому університеті - дивіться відео