Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

18 травня – День науки

18.05.2019

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки − День науки. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. У присвяченому цій події ХІІІ Всеукраїнському фестивалю науки, прийняв участь і Бердянський університет менеджменту і бізнесу

Науковий пікнік у БУМіБ

17.05.2019

Напередодні Дня Науки, який відбудеться 19 травня, в рамках Фестивалю науки, під час наукового пікніку, відбулась неформальна зустріч здобувачів вищої освіти БУМіБ з професіоналом бухгалтерської справи Аллою Георгієвою.

Планове засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер»

15.05.2019

У вівторок 14.05.2019 року було проведене планове засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер». На засідання були запрошені здобувачі третього та четвертого курсу факультету економіки, управління та інформаційних технологій

Флешмоб до дня пам`яті і примірення

14.05.2019

08 травня здобувачі БУМіБ та ЕПК прийняли участь у загальноміському заході «Молодіжний флешмоб до дня пам`яті і примірення». В проведенні заходу приймали участь представники міської влади, навчальних закладів міста, військо службовці- учасники бойових дій

Урок мужності

10.05.2019

З нагоди свята Дня Перемоги у Другій світовій війні, кафедрою менеджменту було організовано проведення уроку мужності, який провели голова Асоціації пошукових загонів Запорізької області  командир Бердянського військо-пошукового загону «Полігон» Смердов Володимир Олексійович та заступник командира пошукового загону Гармашов Геннадій Вікторович

Документальний фільм «Історія українських земель. Війна 1941 - 1945»

08.05.2019

8 травня 2019 року  кафедрою СГД був організований  перегляд документального фільму «Історія українських земель. Війна 1941 - 1945». У заході прийняли участь викладачі кафедри, студенти університету та коледжу.

Пам’ятаємо!

УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ !

07.05.2019

Здобувач вищої освіти  факультету економіки, управління та інформаційних технологій, 4 курсу кафедри «Економіки і фінансів» Гуржій Тарас Костянтинович взяв участь в другому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Економіка підприємства” (за видами економічної діяльності).

НОВЕ ВИДАННЯ З ПРАВА

03.05.2019

До збірника увійшли тези доповідей учасників VІІ Науково-практичної конференції «Законодавство: історія розвитку, соціальна обумовленість та вдосконалення», яка відбулася 28-29 березня 2019 року в ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу».

Спортивний захід

03.05.2019

За керівництвом викладача кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права Педана Віктора Івановича були проведені спортивні змагання серед здобувачів університету та коледжу. Дивіться відео нашого студентського телебачення.

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ: ДЕРЖАВА, РЕГІОН, ПІДПРИЄМСТВО”

02.05.2019

18-19 квітня 2019 р. кафедрою менеджменту була проведена VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ: ДЕРЖАВА, РЕГІОН, ПІДПРИЄМСТВО”.

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

 

 

 

T