Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

26.10.2017

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки.

День юриста - 2017

26.10.2017

 

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Відзначали день юриста і у нашому університеті.

Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

16.10.2017

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Вітаємо з Днем захисника України!

14.10.2017

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

БУМіБ - 25 років на ниві вищої освіти

11.10.2017

Робота студенського телебачення присвячена 25-тій річниці нашого університету

Новий закон «Про освіту»

03.10.2017

Новий закон «Про освіту», що був ухвалений парламентом і 25 вересня підписаний президентом, набрав чинності у четвер 28 вересня. Текст документа опублікований на сайті парламенту та газетою «Голос України».
 

Урочиста посвята першокурсників 2017

07.09.2017

Урочиста посвята першокурсників Бердянського університету менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ

17.08.2017

 

 

Бердянський університет менеджменту і бізнесу (БУМіБ) та Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») підписали договір про співпрацю, який передбачає взаємодію за всіма напрямами діяльності університетів.

Останній дзвоник в Економіко-правовому коледжі

11.06.2017

Останній дзвінок в Економіко-правовому коледжі Бердянського університету менеджменту і бізнесу, як завжди, перетворився в красиве і святкове дійство, де головну роль грали студенти і випускники коледжу. 

Міжнародний день захисту дітей

11.06.2017

Привітання ректора Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідії Антошкіної з Міжнародним Днем захисту дітей