Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Карантин продовжено до 24 квітня

03.04.2020

Згідно наказу №23 від 03 квітня карантин в Університеті та Коледжі продовжено до 24 квітня. Здобувачі денної та заочної форми здобуття освіти навчаються у дистанційному режимі.

Видатній українській шістдесятниці Ліні Костенко — 90 років

19.03.2020

 Її поезії — феноменальні, філософські, космічні — розібрані на цитати... Ліна Костенко — народна поетеса, еталон української патріотичності. Ніколи не боялася говорити правду

Зміни до графіку освітнього процесу!

13.03.2020

У зв’язку із введенням карантину з  12.03.2020р. по 03.04.2020р. наказом ректора від 12.03.2020р. №22 встановлені нові терміни проходження практики та терміни сесій для здобувачів заочної форми навчання

Заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

12.03.2020

Наказом ректора в університеті оголошено карантин на три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.  На час карантину всі  форми навчання в університеті для здобувачів вищої освіти здійснюватимуться на платформі дистанційного навчання. При цьому, забороняється проведення масових заходів на території університету. Слідкуйте за повідомленнями на  сайті університету.

Семінар “Як побудувати успішне професійне майбутнє?”

11.03.2020

Майбутні випускники університету почули важливу для себе інформацію: правники, маркетологи, економісти та менеджери, а це ті спеціальності, які забезпечує БУМІБ, користуються попитом у роботодавців. Зараз є багато вакансій в центрі зайнятості саме на ці професії.

До 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

09.03.2020

Великий Кобзар - душа українського народу !
 

Участь у міжнародному конкурсі наукових студентських статей

05.03.2020

Магістрант спеціальності 073 "Менеджмент" , голова студентської ради університету - Шамшева Надія під керівництвом старшого викладача кафедри менеджменту - Трикоз Ірини Володимирівни прийняли участь у конкурсі.
 

Феномен «Залізних» Жінок України - Цим Не Може Похвалитись Жодна Нація Світу

03.03.2020

Протягом усієї багатовікової історії вони щиро вболівали за свою країну та її соціально-економічний розвиток. Українська жінка – особливий феномен, що не має аналогів у світі!

ПОПУЛЯРИЗУЄМО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

02.03.2020

02 березня 2020 на кафедрі економіки і фінансів ТОВ «Бердянського університету менеджменту і бізнесу»  відбувся семінар з академічної доброчесності. Відкрив семінар проректор з  науково-педагогічної та навчальної роботи Рунчева Н.В. д.е.н., професор.

Обираємо українського еко-героя до Всесвітнього дня переробки вторинної сировини

28.02.2020

На честь Всесвітнього дня переробників Global Recycling Foundation вирішила нагородити людину чи організацію, які подають приклад своїми ініціативами щодо утилізації. До участі в конкурсі може долучитися кожен – для цього слід до 8 березня заповнити онлайн форму на сайті.

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​