Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правничий фаховий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу запрошує Вас здобути освіту Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Запрошуємо до БУМІБ!

19.05.2020

Наші переваги - це актуальні спеціальності; сучасна матеріально-технічна база; високоякісне викладання та поєднання теорії с практикою; помірна оплата за навчання та проживання у гуртожитку.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: «Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах реформування»

15.05.2020

За результатами дослідження комплексної теми кафедри економіки і фінансів ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» «Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах реформування» (номер державної реєстрації 0114U005575) була підготовлена колективна монографія.

Щодо додаткових фахових вступних випробувань для вступників ступеня магістра

05.05.2020

Про скасування обов´язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)

ЄВІ/ЄФВВ: зміни в реєстрації

05.05.2020

Реєстрація розпочнеться з 9:00 12 травня та закінчиться о 18:00 05 червня 2020 року. Процедура реєстрації проходитиме дистанційно.

Перемога на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт

03.05.2020

Вітаємо Надію Шамшеву - здобувача вищої освіти магістерського рівня спеціальності "Менеджмент" ТОВ "БУМІБ" та її наукового кервника - старшого викладача кафедри менеджменту Трикоз Ірину Володимирівну за отримання Диплому ІІІ ступеня!

Карантин продовжено до 11 травня

03.04.2020

Згідно наказу  карантин в Університеті та Коледжі продовжено до 11 травня. Здобувачі денної та заочної форми здобуття освіти навчаються у дистанційному режимі.

Видатній українській шістдесятниці Ліні Костенко — 90 років

19.03.2020

 Її поезії — феноменальні, філософські, космічні — розібрані на цитати... Ліна Костенко — народна поетеса, еталон української патріотичності. Ніколи не боялася говорити правду

Зміни до графіку освітнього процесу!

13.03.2020

У зв’язку із введенням карантину з  12.03.2020р. по 03.04.2020р. наказом ректора від 12.03.2020р. №22 встановлені нові терміни проходження практики та терміни сесій для здобувачів заочної форми навчання

Заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

12.03.2020

Наказом ректора в університеті оголошено карантин на три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року. Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.  На час карантину всі  форми навчання в університеті для здобувачів вищої освіти здійснюватимуться на платформі дистанційного навчання. При цьому, забороняється проведення масових заходів на території університету. Слідкуйте за повідомленнями на  сайті університету.

Семінар “Як побудувати успішне професійне майбутнє?”

11.03.2020

Майбутні випускники університету почули важливу для себе інформацію: правники, маркетологи, економісти та менеджери, а це ті спеціальності, які забезпечує БУМІБ, користуються попитом у роботодавців. Зараз є багато вакансій в центрі зайнятості саме на ці професії.

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​