Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ АГРЕСІЯ ПІД ЧАС СВЯТ?

15.01.2020

Психологи констатують, що така агресія в період передноворічних свят - не випадкова. На поведінку людей впливають кілька факторів: від економічної та політичної ситуації в країні - до власного горя на тлі загальних урочистостей.

Участь у конференції "Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю"

05.12.2019

Прийнято участь у  IV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю", яка відбулася  у Полтавській державній аграрній академії 
 

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТОВ «БУМІБ» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

03.12.2019

В рамках тижня кафедри менеджменту та реалізації Проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громад у східному та південному регіонах України» від БФ «Карітас Запоріжжя», старшим викладачем кафедри менеджменту Трикоз Іриною Володимирівною було проведено відкрите заняття на тему «Як мислить бізнесмен / самозайнята особа?».
 

Тренінг "Захист прав внутрішньо переміщених осіб"

22.11.2019

Команда юридичної клініки Бердянського університету менеджменту і бізнесу  прийняла участь у тренінгу на тему "Захист прав внутрішньо переміщених осіб" та у робочій зустрічі з керівниками юридичних клінік ЗВО Донецької та Запорізької областей за підтримки Норвезької ради у справах біженців.

«ЖИВА» БІБЛІОТЕКА ПРАВНИКА

22.11.2019

Переймаючи досвід  Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області,  21 листопада 2019 року на юридичному факультеті  ТОВ “Бердянський університет менеджменту та бізнесу” було проведено цікавий захід -  «Жива» бібліотека правника: книги не з паперу, а з живих людей”

СПІВПРАЦЯ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ. Бізнес-школа. Бізнес-план. Грант.

21.11.2019

«Berdiansk Business School» за підтримки БФ "Карітас Запоріжжя" закінчує набір учасників у ІІ групу з підготовки бизнес-планів для отримання гранту на розвиток або відкриття власної справи.

Лекція прес-конференція на тему «Соціально-політичні небезпеки»

20.11.2019

Доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Добренко І.А. організована і проведена лекція прес-конференція з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на тему «Соціально-політичні небезпеки». Активну участь в організації і підготовці матеріалів прийняли здобувачі університету.

Міжнародна науково-практична конференція «Вплив польської парадигми на формування громадянського суспільства на сході України»

19.11.2019

Конференція проходила під егідою Інституту славістики Польської академії наук і посольства республіки Польща в Україні. Високий рівень конференції визначився тим, що в цьому науковому форумі взяли участь провідні фахівці університетів Познані, Варшави та Кракова, а також представники кафедри полоністики Львівського національного університету імені Івана Франка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кращий студент 2019 року!

18.11.2019

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Міжнародним днем студента. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє України. Переконані, що ваші знання і вміння стануть надійною запорукою розквіту нашої держави!

Науково-методичний семінар кафедри менеджменту

14.11.2019

Згідно плану роботи кафедри менеджменту був проведений науково-методичний семінар на тему «Застосування інформаційних технологій у підготовці кваліфікаційної роботи» із здобувачами вищої освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою Менеджмент.
 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​