Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права, соціології управління бізнесу, інформаційних технологій. Подробніше...

Стабільний розвиток вузу й тісні партнерські зв'язки з провідними вузами України надають унікальні можливості нашим студентам і випускникам. Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

Засідання студентського наукового гуртка «Пізнай себе»

24.04.2018

Керівником гуртка, доцентом Добренко І.А., згідно з планом роботи було винесено на обговорення два питання. По-перше, це процедура кількісної обробки результатів дослідження та статистичні методи обробки даних, друге питання було присвячене психології стресу.

Акція "Серце до серця"

20.04.2018

Традиційно, щовесни, Бердянський університет менеджменту і бізнесу приймеє участь у акції «Серце до серця». Вже більше тринадцяти років наш університет бере участь в ній. 2018 рік не став винятком.

VI Науково-практична конференція “Законодавство: історія розвитку, соціальна обумовленість та вдосконалення”

18.04.2018

На базі юридичного факультету пройшла VI Науково-практична конференція “Законодавство: історія розвитку, соціальна обумовленість та вдосконалення”. Даний захід проводиться щорічно й став вже  традиційним для нашого університету

Семінар, присвячений боротьбі з торгівлею людьми та наркоторгівлею

16.04.2018

В Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбувся семінар, присвячений боротьбі з торгівлею людьми та наркоторгівлею. Організаторами семінару виступили кафедра кримінального права, юридична клініка університету та студентське самоврядування БУМіБ.

Пасхальна виставка - 2018

12.04.2018

Пасха, в першу чергу, світле сімейне свято, яке також означає і довгоочікуваний перехід від зими до весни. Саме тому,  з нагоди святкування Великодніх свят,  традиційно відбулася Пасхальна виставка-конкурс.

Виграй грант на навчання від компанії Cybershark

12.04.2018

Отримай стипендію в розмірі 12 700 гривень в рамках програми Scholarship в Україні від компанії Cybershark. Для участі в конкурсі вам необхідно написати аналітичну статтю на тему:“Інтернет-маркетинг VS реклама в офлайні. Якою буде розстановка сил на ринку до 2020 року.”

Положення про офіційний сайт університету. Запрошуємо до обговорення!

11.04.2018

Шановні колеги та студенти! Триває громадське обговорення положення про офіційний сайт університету. Просимо ознайомитися з проектом та надати свої зауваження і пропозиції. Ваша думка дуже важлива для нас!

Регіональна нарада з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації

03.04.2018

02 квітня 2018 року представники БУМІБ взяли участь у Регіональній нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації на базі Запорізького національного університету.

«Англійська мова за професійним спрямуванням» для студентів спеціальності «Комп´ютерні науки»

02.04.2018

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу створені всі умови для процесу підготовки майбутніх фахівців на заняттях з іноземної мови, які сприяють формуванню «мовної» професійної компетентності студентів та готують їх до здійснення ефективної комунікаційної взаємодії у майбутньому професійному середовищі.

Тренінг для студентів "Підготовка мультимедійної презентації для виступу на науковій конференції"

29.03.2018

Викладачами кафедри інформаційних систем та технологій проведено тренінг для студентів коледжу та університету на тему "Підготовка мультимедійної презентації для виступу на науковій конференції"

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach