Вищий навчальний заклад готує спеціалістів з економіки, менеджменту, права  Подробніше...

Економіко-правовий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу – вищий навчальний заклад освіти першого рівня акредитації. Подробніше...

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

Сторінка ректора

Home

КОМЕНТАР РЕКТОРА ЩОДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ

16.10.2018

В нашому університеті завжди приділялась першочергова увага розвитку наукових досліджень в різних напрямках науки і техніки, бо добре відомо, що тільки наукове підґрунтя є запорукою високої кваліфікації професорсько-викладатського складу та сучасного рівня освіти студентів.

В університеті відзначили День захисника України

13.10.2018

14 жовтня відзначається День захисника України — державне свято, покликане вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяти зміцненню патріотичного духу суспільства. Вперше урочисті заходи на честь захисників рідної землі відбулися у 2015 році під гаслом «Сила нескорених»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІННОВАЦІЙ УНІВЕРСИТЕТУ НА ВИСТАВЦІ «INNOTRANS-2018»

12.10.2018

За запрошенням компанії «Wabtec Corporation» (США),  д.т.н., проф. Ю.І. Осенін відвідав Всесвітню виставку транспортних технологій «INNOTRANS-2018» (Берлін), яка входить до ТОП-5 найбільш представницьких науково-технічних виставок світу.

Зустріч викладачів та студентів БУМІБ з ветеранами праці та ветеранами правоохоронних органів

11.10.2018

Привітати юристів з їх професійним святом прийшли «старійшини» нашого університету: Міхов Леонід Іванович − кандидат економічних наук, доцент, пропрацював у БУМІБ 20 років. Педан Віктор Іванович − старший викладач кафедри галузевих юридичних дисциплін, пропрацював в правоохоронних органах більше 20 років на оперативно-слідчій роботі, після виходу на пенсію викладає в нашому університеті і керує Юридичної клінікою.

Засідання кафедри менеджменту

10.10.2018

10 жовтня 2018 р. відбулося чергове засідання кафедри менеджменту. На порядок денний було винесено наступні питання : Організація науково-дослідної роботи викладачів та студентів; стан та організація роботи кураторів академічних груп; закріплення тем дипломних робіт за студентами та призначення наукових керівників.

Вебінар для співробітників юридичної клініки університету

10.10.2018

Викладачі та студенти-консультанти юридичної клініки (ЮК) університету прийняли участь у вебінарі для співробітників ЮК, які діють у вищих навчальних закладах Запорізької області, який був проведений Головним Теріторіальним управлінням Юстиції у Запорізькій області. Предметом проведення вебінару було розяснення положення ЗУ "Про доступ до публічної інформації" в рамках правоосвітницького проекту "Я маю право".

Урочистості з нагоди святкування Дня юриста

09.10.2018

08 жовтня в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулися урочистості з нагоди святкування Дня юриста.

Фонд бібліотеки університету поповнився новими виданнями

08.10.2018

Фонд бібліотеки університету поповнився новими підручниками та періодичними виданнями за комп`ютерною тематикою.

У БУМіБ святкують день освітян

07.10.2018

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Екскурсія студентів на Бердянський завод резино-технічних виробів ПрАТ «БЕРТІ»

05.10.2018

З метою ознайомлення студентів БУМІБ спеціальності «Менеджмент» із специфікою роботи підприємств виробничої сфери м. Бердянськ старшим викладачем кафедри менеджменту - Трикоз Іриною Володимирівною, була організована  та проведена екскурсія на Бердянський завод резино-технічних виробів ПрАТ «БЕРТІ».

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach