Сторінка ректора

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних навчальних закладів Приазовського регіону.

БУМІБ є вищим навчальним закладом ІІІ ступеня акредитації і здійснює навчальну діяльність за спеціальностями економічного, юридичного та інформаційного профілю.

 

Протягом багатьох років успішного становлення університет став осередком освіти, науки і культури, який має високий рейтинг в Україні.

 

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з історією та сьогоденням нашого закладу, його структурою та керівництвом, навчальною та науковою діяльністю колективу викладачів, науковців та студентів, а також умовами прийому на 1-й курс, у магістратуру та аспірантуру. Я щиро вірю в те, що сайт розширить ваші уявлення про досягнення вітчизняної економічної науки, збагатить знання про особливості розвитку одного з кращих навчальних закладів Приазовського регіону, теплі почуття про який на широких теренах України та зарубіжжя несуть його численні випускники.

 

Наші переваги - це:

- широкий спектр спеціальностей;

- могутня матеріально-технічна база;

- високоякісне викладання та поєднання теорії с практикою;

- помірна оплата за навчання та проживання у гуртожитку.

 

Сподіваюсь на вашу зацікавленість у співробітництві з нашим університетом.

 

З глибокою повагою
Ректор університету,
професор, доктор економічних наук

Л.І.Антошкіна

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​