Сторінка ректора

Шановні друзі!

Щиро рада вітати вас на сайті Бердянського університету менеджменту і бізнесу – одного з провідних закладів вищої освіти Приазовського регіону.

БУМІБ здійснює освітню діяльність за такими галузями знань:

05 Соціальні та поведінкові науки;

07 "Управління та адміністрування";

08 "Право".

 

 

Протягом багатьох років успішного становлення університет став осередком освіти, науки і культури, який має високий рейтинг в Україні.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з історією та сьогоденням нашого закладу, його структурою та керівництвом, навчальною та науковою діяльністю професорсько-викладацького складу та студентів, а також Умовами прийому до Університету. Я щиро вірю в те, що сайт розширить ваші уявлення про досягнення вітчизняної економічної науки, збагатить знання про особливості розвитку одного з кращих закладів вищої освіти Приазовського регіону.

Наші переваги - це:

  • широкий спектр спеціальностей;
  • сучасна матеріально-технічна база;
  • високоякісне викладання та поєднання теорії с практикою.

Минуле, сьогодення та майбутнє нашого університету - це наші прекрасні студенти, які активно беруть участь у науковій діяльності, студентському самоврядуванні, культурно-масових заходіх, зберігають і розвивають кращі традиції та досягнення університету, є його справжніми патріотами. Обираючи БУМІБ, ви відкриваєте перед собою море можливостей для творчого розвитку та вже зараз протоптуєте стежину до свого великого майбутнього. 

Запрошую всіх поповнити університетську родину і стати амбітними, цілеспраямованими здобувачами вищої освіти, для яких навчання - сходинка до успіху, а наука - світоч майбутнього.

З глибокою повагою

Ректор університету,
професор, доктор економічних наук

Л.І.Антошкіна

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​