Захисти дисертацій у 2005 році

1. Бажан Ірина Іванівна – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

Тема: «Державний організаційно-економічний механізм управління потенціалом України».

Спеціалізована Вчена рада Д 26.801.01 НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції.

Дата захисту: 27 січня 2005 р.

Спеціальність 08.02.03 - організація управління, планування та регулювання економікою.

2. Фролов Юрій Миколайович – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Тема: «Правові гарантії реалізації економічних прав і свобод».

Спеціалізована Вчена рада Д 41.086.01 Одеської національної юридичної академії Міністерства освіти і науки України.

Дата захисту: 18 березня 2005 р.

Спеціальність 12.00.02 - конституційне право.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

T