Захисти дисертацій у 2006 році

1. Антошкіна Лідія Іванівна - дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Тема: «Науково-методичні основи державного регулювання вищої освіти».

Спеціалізована вчена рада Д 26.801.01 Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України.

Дата захисту: 23 лютого 2006 р.

Спеціальність 08.02.03 - організація управління, планування і регулювання економікою.

2. Антошкіна Валерія Костянтинівна - дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Тема: «Договірне регулювання відносин подружньої пари».

Спеціалізована вчена рада Д 64.086.02 Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого

Дата захисту: 31 травня 2006 р.

Спеціальність 12.00.03 - цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

3. Добренко Інна Анатоліївна - дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук.

Тема: «Психологічні основи розвитку здібностей до підприємництва у випускників професійно-технічних навчальних закладів».

Спеціалізована вчена рада К 26.451.02 Інституту педагогіки і психології професійної освіти АПН України.

Дата захисту: 7 квітня 2006 р.

Спеціальність 19.00.07 - педагогічна та вікова психологія.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

T