Захисти дисертацій у 2007 році

1. Соловйова Вікторія Вікторівна - дисертація на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук.

Тема: «Формування та діяльність дипломатичних представництв українських національних урядів 1917-1921 рр.»

Спеціалізована вчена рада Д 11.051.02 Донецького національного університету МОН України.

Дата захисту: 19 січня 2007 р.

Спеціальність 07.00.01 - Історія України.

2. Горяча Оксана Любомирівна - дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

Тема: «Стратегічне планування діяльності підприємства».

Спеціалізована вчена рада К 26.06.301 Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту.

Дата захисту: 23 січня 2007 р.

Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​

T