ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ АГРЕСІЯ ПІД ЧАС СВЯТ?

15.01.2020

Психологи констатують, що така агресія в період передноворічних свят - не випадкова. На поведінку людей впливають кілька факторів: від економічної та політичної ситуації в країні - до власного горя на тлі загальних урочистостей.

Участь у конференції "Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю"

05.12.2019

Прийнято участь у  IV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю", яка відбулася  у Полтавській державній аграрній академії

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТОВ «БУМІБ» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

03.12.2019

В рамках тижня кафедри менеджменту та реалізації Проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громад у східному та південному регіонах України» від БФ «Карітас Запоріжжя», старшим викладачем кафедри менеджменту Трикоз Іриною Володимирівною було проведено відкрите заняття на тему «Як мислить бізнесмен / самозайнята особа?».

Тренінг "Захист прав внутрішньо переміщених осіб"

22.11.2019

Команда юридичної клініки Бердянського університету менеджменту і бізнесу  прийняла участь у тренінгу на тему "Захист прав внутрішньо переміщених осіб" та у робочій зустрічі з керівниками юридичних клінік ЗВО Донецької та Запорізької областей за підтримки Норвезької ради у справах біженців.

«ЖИВА» БІБЛІОТЕКА ПРАВНИКА

22.11.2019

Переймаючи досвід  Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області,  21 листопада 2019 року на юридичному факультеті  ТОВ “Бердянський університет менеджменту та бізнесу” було проведено цікавий захід -  «Жива» бібліотека правника: книги не з паперу, а з живих людей”

СПІВПРАЦЯ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ. Бізнес-школа. Бізнес-план. Грант.

21.11.2019

«Berdiansk Business School» за підтримки БФ "Карітас Запоріжжя" закінчує набір учасників у ІІ групу з підготовки бизнес-планів для отримання гранту на розвиток або відкриття власної справи.

Лекція прес-конференція на тему «Соціально-політичні небезпеки»

20.11.2019

Доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Добренко І.А. організована і проведена лекція прес-конференція з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на тему «Соціально-політичні небезпеки». Активну участь в організації і підготовці матеріалів прийняли здобувачі університету.

Міжнародна науково-практична конференція «Вплив польської парадигми на формування громадянського суспільства на сході України»

19.11.2019

Конференція проходила під егідою Інституту славістики Польської академії наук і посольства республіки Польща в Україні. Високий рівень конференції визначився тим, що в цьому науковому форумі взяли участь провідні фахівці університетів Познані, Варшави та Кракова, а також представники кафедри полоністики Львівського національного університету імені Івана Франка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кращий студент 2019 року!

18.11.2019

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Міжнародним днем студента. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє України. Переконані, що ваші знання і вміння стануть надійною запорукою розквіту нашої держави!

Науково-методичний семінар кафедри менеджменту

14.11.2019

Згідно плану роботи кафедри менеджменту був проведений науково-методичний семінар на тему «Застосування інформаційних технологій у підготовці кваліфікаційної роботи» із здобувачами вищої освіти 4 курсу першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою Менеджмент.

Урочисте відкриття кабінету турецької культури за підтримки голови Запорізького Товариства турецької культури «Туран»

12.11.2019

На базі університету за підтримки голови Запорізького Товариства турецької культури «Туран» Тосуна Турана відбулось урочисте відкриття кабінету турецької культури. Заходи відбулись в рамках Угоди про створення Українсько-турецько-польського інформаційно-культурного центру між Бердянським університетом менеджменту і бізнесу.

Нова процедура акредитації освітніх програм

11.11.2019

Відео прямої трансляції круглого столу «Нова процедура акредитаціі освітніх програм: як покращуватиметься якість технічної освіти», що відбувся 4 листопада 2019 року у м.Києві.