Відбувся круглий стіл «Україна і Польща - від Солідарності до Гідності»

06.12.2017

На базі Бердянського університету менеджменту і бізнесу відбувся круглий стіл під назвою «Україна і Польща - від Солідарності до Гідності». Організатором акції виступило польське товариство «Відродження», під патронатом генерального консула республіки Польща в Україні.

Зустріч керівника Бердянського РАГСА в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України.

06.12.2017

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч керівника Бердянського РАГСА Катерини Пилипенко зі студентами юридичного факультету в рамках пілотного проекту Міністерства Юстиції України.

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

26.10.2017

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти та науки.

День юриста - 2017

26.10.2017

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Відзначали день юриста і у нашому університеті.

Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

16.10.2017

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Вітаємо з Днем захисника України!

14.10.2017

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

БУМіБ - 25 років на ниві вищої освіти

Робота студенського телебачення присвячена 25-тій річниці нашого університету

Новий закон «Про освіту»

03.10.2017

Новий закон «Про освіту», що був ухвалений парламентом і 25 вересня підписаний президентом, набрав чинності у четвер 28 вересня. Текст документа опублікований на сайті парламенту та газетою «Голос України».

Урочиста посвята першокурсників 2017

07.09.2017

Урочиста посвята першокурсників Бердянського університету менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ

17.08.2017

Бердянський університет менеджменту і бізнесу (БУМіБ) та Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») підписали договір про співпрацю, який передбачає взаємодію за всіма напрямами діяльності університетів.

Останній дзвоник в Економіко-правовому коледжі

11.06.2017

Останній дзвінок в Економіко-правовому коледжі Бердянського університету менеджменту і бізнесу, як завжди, перетворився в красиве і святкове дійство, де головну роль грали студенти і випускники коледжу.

Міжнародний день захисту дітей

11.06.2017

Привітання ректора Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідії Антошкіної з Міжнародним Днем захисту дітей