ПРО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «СТУДЕНТ РОКУ-2020»

28.11.2020

17 листопада, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року 2020», приуроченого до відзначення Міжнародного Дня Студента.

Обласний конкурс «Студент року» проводиться щороку. Основна мета конкурсу – це виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, створення умов для їх самореалізації.

В ньому прийняла участь Желязкова Анастасія, здобувачка 3 курсу початкового (короткого циклу) рівня вищої освіти спеціальності 081 Право Економіко-правничого фахового коледжу БУМІБ.

Проведення семінару

27.11.2020

24.11.2020р. на базі юридичної клініки ТОВ «БУМІБ» відбувся семінар на тему «Значення Конституції та рішень Конституційного Суду України при наданні безоплатної правової допомоги».

Про засідання колективу Провідної наукової школи

26.11.2020

Про засідання колективу Провідної наукової  школи «Науково-практичні засади ефективного відтворення інтелектуального потенціалу держави»

18 листопада 2020 р. відбулося засідання колективу Провідної наукової  школи «Науково-практичні засади ефективного відтворення інтелектуального потенціалу держави», очолювану ректором університету, д.е.н., професором  Антошкіною Л.І.

Онлайн-презентація та обговорення результатів дослідження

25.11.2020

25.11.2020р. в рамках проекту ПРООН «Права людини для України» відбулася онлайн-презентація та обговорення результатів дослідження «Надання правових послуг та можливості їх цифровізації».

В роботі Форуму прийняв участь керівник ЮК ТОВ «БУМІБ» Педан В.І.

Працевлаштування у НАЗК

23.11.2020

Юридичні клініки і захист прав у сфері фінансів

22.11.2020

20 листопада 2020р. Юридичною клінікою Школи права Українського Католицького Університету (м. Львів) в режимі ONLINE було проведено захід «Юридичні клініки і захист прав у сфері фінансів».

В роботі заходу прийняли участь представники ЮК ТОВ «БУМІБ».

Під час заходу учасники отримали можливість дізнатися про особливості безкоштовної правової допомоги споживачам у сфері фінансових послуг, інформаційними та методичними матеріалами з цього питання.

Еко-квест

20.11.2020

У листопаді 2020р. за підтримкою відділу молоді та спорту виконкому Бердянської міської ради  та Першого Антикафе Бердянська «Час Є» відбувся еко-квест для студентів міста «Енергозбереження – це просто», в якому прийняли участь здобувачі ТОВ «БУМІБ».

За участь у заході команду ТОВ «БУМІБ» було нагороджено Подякою та подарунками.

Про роботу Провідної наукової школи «Менеджмент і фінансовий механізм сталого розвитку»

19.11.2020

11 листопада 2020 р. відбулося засідання колективу Провідної наукової  школи «Менеджмент і фінансовий механізм сталого розвитку», очолювану завідувачем кафедри менеджменту, д.е.н., професором Столяровим В.Ф.

Присутніми були члени наукової школи — професори, доценти, ст.викладачі кафедри менеджменту, здобувачі спеціальності 073 Менеджмент.

На засіданні обговорили та затвердили звіт про роботу наукової школи за 2020 рік, розглянули основні перспективні завдання на 2021 рік.

Основними здобутками членів наукової школи  вважаються:

Вебінар «Порядок набуття статусу адвоката в Португалії»

18.11.2020

17 листопада 2020 року о 15:00 Академією адвокатури України спільно з Адвокатським об'єднанням «Адвокатська компанія «Арцео» було проведено вебінар «Порядок набуття статусу адвоката в Португалії».

В роботі вебінару прийняла участь консультант юридичної клініки ТОВ «БУМІБ» Анастасія Желязкова.

З днем студента!

17.11.2020

17 листопада має особливе значення для студентів усього світу. Це свято об'єднує молодих людей усіх навчальних закладів.

Відбувся Всеукраїнський Форум

13.11.2020

12.11.2020р. відбувся Всеукраїнський Форум кураторів юридичних клінік «Юридичні клініки – провайдери безоплатної правової допомоги».

Відбувся семінар

13.11.2020

10.11.2020р. на базі юридичної клініки ТОВ «БУМІБ» відбувся семінар на тему «Соціальні пільги для інвалідів».