Онлайн-конференція

25.09.2020

Cтарший викладач кафедри менеджменту Трикоз І.В. прийняла участь в онлайн-конференції вузів і коледжів Запорізької області «Проєктний підхід — ключ до розвитку». У ході конференції, спільно з керівниками і представниками вищих навчальних закладів обговорили питання, можливості і перспективи створення на базі університетів і коледжів «Наукових парків» для реалізації і монетизації інтелектуального капіталу викладачів, вчених і здобувачів.

КОНКУРС «СТУДЕНТ РОКУ»

24.09.2020

Під патронатом Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької державної адміністрації щорічно напередодні Дня студента проводиться конкурс «Студент року». Він дає можливість виявити та підтримати обдаровану молодь, створити умови для самореалізації особистості студентів та формування в них організаторських навичок і лідерських якостей.

Номінації, в яких можна заявити кандидатуру:

1) «Студент – лідер студентського самоврядування року»;

2) «Студент – суспільний діяч року»;

3) «Студент – артист року»;

4) «Студент – вчений року»;

Виховна година

23.09.2020

17 вересня до дня міста Бердянська викладачі провели спільно зі студентами виховну годину про звільнення міста від німецько-фашистських загарбників, наслідки війни та попередження війни для наступних поколінь. Також був показаний фільм «Реквієм».

Заняття на свіжому повітрі

20.09.2020

Професор Н.В. Рунчева зі здобувачами 1-го курсу скороченого терміну економіко-правничого фахового коледжу ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» під час практичного заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік» в парковій зоні університету.

Привітання з Днем міста Бердянськ

17.09.2020

З нагоди Дня міста у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу організовано ВИСТАВКУ ЕКСПОНАТІВ, зроблених власноручно викладачами та здобувачами освіти.

Заняття з вивчення дисципліни «Польська мова»

16.09.2020

Професор Олексій Миколайович Сухомлинов проводить заняття з вивчення дисципліни «Польська мова» на свіжому повітрі у парку Бердянського університетe менеджменту і бізнесу.

Про Стандарт вищої освіти за спеціальністю 081«Право» для другого (магістерського) рівня вищої освіти

13.09.2020

Міністерство освіти і науки України затвердило нові вимоги до підготовки магістрів права. Наказом МОН від 17 серпня 2020 року, № 1053 затверджений стандарт вищої освіти за спеціальністю 081«Право» для другого (магістерського) рівня, який застосовуватиметься вже у 2020/2021 навчальному році.

Польський пікнік

12.09.2020

27 серпня у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч членів Польського культурного освітянського товариства «Відродження» на відкритому повітрі. Польський пікнік супроводжувався співами, танцями, інтеграцією ігор з традиційними солодощами.

Запрошуємо до БУМІБ!

19.05.2020

Наші переваги - це актуальні спеціальності; сучасна матеріально-технічна база; високоякісне викладання та поєднання теорії с практикою; помірна оплата за навчання та проживання у гуртожитку.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ: «Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах реформування»

15.05.2020

За результатами дослідження комплексної теми кафедри економіки і фінансів ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» «Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку України в умовах реформування» (номер державної реєстрації 0114U005575) була підготовлена колективна монографія.

Щодо додаткових фахових вступних випробувань для вступників ступеня магістра

05.05.2020

Про скасування обов´язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)

ЄВІ/ЄФВВ: зміни в реєстрації

05.05.2020

Реєстрація розпочнеться з 9:00 12 травня та закінчиться о 18:00 05 червня 2020 року. Процедура реєстрації проходитиме дистанційно.