Матеріали конференції "Автоматизація та інформаційні технології"

17.12.2018

До збірника увійшли тези доповідей VІІ Всеукраїнської науково-практичної Internet-конференціЇ студентів і молодих учених „Автоматизація та інформаційні технології: стан, досягнення, перспективи розвитку” з актуальних проблем формування ефективного інструментарію ІТ-розвитку України

Презентація довідково-інтеграційної платформи правових консультацій "WikilegalAid"

17.12.2018

14.12.2018р. у приміщенні інтегрованого центру підтримки відбулася презентація довідково-інтеграційної платформи правових консультацій "WikilegalAid"

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «РЕЙДЕРСТВО: ПРОБЛЕМИ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ»

14.12.2018

З нагоди святкування Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті було проведено Круглий стіл на тему «Рейдерство: проблеми запобігання та протидії»

В університеті триває акредитаційна процедура

13.12.2018

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу проводиться акредитація освітньої програми 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти

Модельне судове засідання з кримінального процесу

12.12.2018

З нагоди святкування Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті було проведено Модельне судове засідання з кримінального процесу на тему “Справа за статею 187 ККУ “Розбій”

Акредитація освітньої програми 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти

12.12.2018

12 грудня 2018 року у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу проводиться акредитація освітньої програми 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти

Написання дипломної роботи – важливий етап у навчальному процесі здобувача вищої освіти

11.12.2018

10 грудня 2018 року на кафедрі економіки і фінансів БУМіБ проходив науково-методичний семінар для здобувачів бакалаврату за напрямами підготовки: 6.030504 «Економіка підприємства», 6.030508 «Фінанси і кредит» та 6.030509 «Облік і аудит».

Участь у З`їзді Асоціації юридичних клінік України

11.12.2018

На базі юридичного факультету Тернопільского національного економічного університету відбувся черговий З`їзд Асоціації юридичних клінік України. В роботі З`їзду прийняв участь представник БУМіБУ, завідувач юридичною клінікою Педан В.І.

Тренінг “День захисту прав людини”

10.12.2018

Студенти Бердянського Університету Менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу прийняли участь у загальноміському тренінгу “ День захисту прав людини” , в ході якого обговорювалися питання протидії торгівлі людини.

Планове засідання студентського наукового гуртка «У світі економіки і фінансів»

05.12.2018

30 листопада 2018 року в рамках засідання наукового гуртка «У світі економіки і фінансів» було проведено проведено науково-практичний семінар на тему «Стратегія економічного розвитку України в глобалізованому світі», в якому прийняли участь викладачі кафедри та студенти спеціальності 051 «Економіка».

Міжнародний день студента

03.12.2018

Як завжди, свято Міжнародного Дня студента в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відсвяткували урочисто і весело одночасно. Причому організаторами і головними дійовими особами свята виступили самі студенти БУМіБ і економіко-правового колледжа.О тому, як проходив цей захід дивіться наше відео:

Засідання колективу Провідної наукової школи «Менеджмент і фінансовий механізм сталого розвитку»

30.11.2018

30 листопада 2018 р. відбулося засідання колективу Провідної наукової школи «Менеджмент і фінансовий механізм сталого розвитку» за 2018 рік, очолювану завідувачем кафедри менеджменту БУМІБ, д.е.н., професором Столяровим Василем Федосійовичем.

Присутніми були члени наукової школи - професори, доценти, ст.викладачі кафедри менеджменту, магістри та бакалаври спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​