Вступ 2018. МОН затвердило умови прийому абітурієнтів

16.10.2017

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Вітаємо з Днем захисника України!

14.10.2017

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

БУМіБ - 25 років на ниві вищої освіти

Робота студенського телебачення присвячена 25-тій річниці нашого університету

Новий закон «Про освіту»

03.10.2017

Новий закон «Про освіту», що був ухвалений парламентом і 25 вересня підписаний президентом, набрав чинності у четвер 28 вересня. Текст документа опублікований на сайті парламенту та газетою «Голос України».

Урочиста посвята першокурсників 2017

07.09.2017

Урочиста посвята першокурсників Бердянського університету менеджменту і бізнесу та Економіко-правового коледжу

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ

17.08.2017

Бердянський університет менеджменту і бізнесу (БУМіБ) та Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») підписали договір про співпрацю, який передбачає взаємодію за всіма напрямами діяльності університетів.

Останній дзвоник в Економіко-правовому коледжі

11.06.2017

Останній дзвінок в Економіко-правовому коледжі Бердянського університету менеджменту і бізнесу, як завжди, перетворився в красиве і святкове дійство, де головну роль грали студенти і випускники коледжу.

Міжнародний день захисту дітей

11.06.2017

Привітання ректора Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідії Антошкіної з Міжнародним Днем захисту дітей

Урочисте нагородження кращих студентів університету

08.06.2017

У стінах нашого університету відбулося урочисте нагородження кращих студентів!

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

15.05.2017

Пам’ятна дата була встановлена Верховною Радою 9 квітня 2015 року законом Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років в рамках голосування за пакет законів про декомунізацію.

Участь у VI Міжнародній виставці медичного туризму SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo

04.05.2017

Викладачі та студенти БУМІБ під керівництвом доктора економічних наук Юрченко Ю.Ю. відвідали VI Міжнародну виставку медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, яка пройшла 25-27 квітня 2017р. в Києві.

Участь у 23-й Міжнародній туристичній виставці «Україна – Подорожі та туризм»

09.04.2017

Викладачі та студенти факультету економіки, управління та інформаційних технологій Бердянського університету менеджменту і бізнесу  під керівництвом доктора економічних наук, доцента Юрченко Юлії Юріївни, взяли участь у 23-й Міжнародній туристичній  виставці  «Україна – Подорожі та туризм»