Бібліотека університету сьогодні

06.06.2018

Бібліотека університету орієнтована на забезпечення навчального та науково-дослідницького процесів в університеті. Вона залишається основним джерелом інформації для професорсько-викладацького складу та студентів.

Бердянск відвідав консул республіки Польщі

04.06.2018

З нагоди 100-річчя проголошення незалежності республіки Польщі, Бердянськ відвідав консул республіки Польщі Ян Здановський. Консул спільно з професором БУМіБ Олексієм Сухомлиновим нагородили дипломами учнів і студентів університету і вручили подарунки переможцям конкурсу патріотичних віршів.

Зустріч студентів з представниками Червоного Хреста та Червоного Півмісяца

30.05.2018

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч студентів університету з керівництвом міської та обласної відділень організації Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В ході зустрічі, представники організації розповіли студентам про історію виникнення Червоного Хреста і про сьогоднішніх буднях цієї організації.

Тренінг з комунікацій

29.05.2018

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбувся семінар-тренінг, присвячений умінню успішного досягнення цілей шляхом безконфліктно комунікацій. Організатором семінару виступив ресурсний центр Гурт у рамках проекту «Єдина громада».

Участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Людина в мовному просторі: історична спадщина, проблеми, перспективи розвитку"

22.05.2018

17-18 травня на базі БДПУ в м. Бердянську відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція в якій прийняли участь викладачі іноземної мови кафедри соціально-гуманітарних дисциплін БУМІБ Білоусова В.В. Попова А.О., Тернавська Л.М., Пейчева  О.О., Келембет Р.В.

Круглий стіл щодо судової реформи

21.05.2018

У Бердянську відбувся круглий стіл, присвячений проблемам судової реформи. Організаторами акції виступили обласне управління юстиції та громадська організація «Запорізька правозахисна група». Активну участь в засіданні круглого столу взяли викладачі та студенти Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Участь у тренінгу для розробки «Плану місцевого економічного розвитку»

21.05.2018

Всеукраїнський фестиваль науки у БУМіБ

19.05.2018

19 травня в Україні, як і в усьому цивілізованому світі, відзначається день науки. І в честь цієї знаменної дати в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу - вже традиційно - проводиться фестиваль науки. Цей фестиваль об'єднує в собі свято і якийсь рубіж в підведенні підсумків наукової роботи університету.

Засідання студентського наукового гуртка «Пізнай себе»

16.05.2018

Керівник гуртка, розповіла, як студент швидко і без зайвих зусиль може підготуватися до іспитів і вдало їх здати, як правильно організувати свій навчальний час, що можна зробити в умовах обмеженого часу, як переконати викладача, що знаєш його предмет, як вивчити великі об’єми інформації в короткі терміни

Урок мужності

14.05.2018

Жодна війна не може вважатися закінченою, до тих пір, поки не похований останній, загиблий на ній солдат. У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу регулярно проходять зустрічі студентів з учасниками бойових дій, ветеранами минулих воєн, а так само з бійцями військово-пошукового загону «Полігон».

Вітаємо з 73-ю річницею перемоги над нацизмом

09.05.2018

Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. На жаль, з року в рік учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою і говорити щирі привітання з 9 травня та із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939- 1945 років.

Юридична клініка БУМіБ - 25 років

02.05.2018

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу ось вже 25 років надається безкоштовна правова допомога жителям Бердянська. При університеті успішно функціонує «Юридична клініка», в якій проводять безкоштовний прийом громадян студенти-випускники та викладачі юридичного факультету БУМіБ.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach