Студентські дебати

29 березня 2017 року запам'яталось студентам БУМіБ та БЕПК американськими дебатами. Дебати - командна, рольова інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, що обрані команди аргументовано доводять тезу, запропоновану до обговорення, а інші — опонують їй.

Перша гра команд - 1 & 4 та 2 & 3, на спільну тему:
«Англійська мова найважливіша мова у світі».

Фінал Дебатів відбувся на тему: «Аборт є аморальним». У сучасному світі дуже гостро постало питання абортів. Навколо цієї проблеми протягом тривалого часу точиться багато суперечок. Це викликано досить неоднозначним ставленням до неї громадськості. За третє та четверте місце боролись команди: 3 & 4, а за перше і друге місце боролися команди: 1 & 2.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach