Участь у 23-й Міжнародній туристичній виставці «Україна – Подорожі та туризм»

Викладачі та студенти факультету економіки, управління та інформаційних технологій Бердянського університету менеджменту і бізнесу  під керівництвом доктора економічних наук, доцента Юрченко Юлії Юріївни, взяли участь у 23-й Міжнародній туристичній  виставці  «Україна – Подорожі та туризм», що відбувалася з 29 по 31 березня 2017 року на території  Міжнародного виставкового центру (м. Київ). Цей захід відбувся за підтримки Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO) і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Метою даної виставки є: ведення переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями між   професіоналами туристичного ринку національного та міжнародного рівнів.

Ця туристична подія з року в рік набуває все більшого визнання серед фахівців туристичного бізнесу України, близького та далекого зарубіжжя.  Вона  збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників  державних структур, сфер медіа, готельєрів та перевізників.
     Цього року в UITT приймали участь близько 30 міст та регіонів України, представництва багатьох країн світу (це Болгарія, Грузія, Греція, Ізраїль, Марокко, Словаччина, Шрі-Ланка, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Куба,  Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина,  Чорногорія та інші. Вперше серед країн-учасниць стенди Албанії, Білорусі, Литви. Окремими стендами  представлені туристичні райони Кушадаси і Кемер.)

Відвідувачів виставки чекав широкий вибір пропозицій від регіональних і міських туристичних представництв Львівської, Закарпатської, Одеської, Дніпровської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської та інших областей.

Традиційно взяли участь провідні туроператори ринку, такі як Coral Travel, TUI Україна, Анекс Тур, Наталі Турс, Пак Груп, Амадеус, Оазис Тревел, Феєрія, Еліта Тур, Караван Люкс Тур, Вітіана, Айті-Тур, Джоін АП та багато інших.

29.03.2017 р.   у Міжнародному виставковому центрі відбулося офіційне відкриття   виставки  за  участі державних структур, дипломатів, провідних представників туристичного бізнесу та поважних закордонних гостей,  на якому було висвітлено актуальні питання та результати розвитку вітчизняного туризму.  В обговореннях взяли участь керівник  Департаменту розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Іван Ліптуга, який окреслив перспективи розвитку туризму в Україні і презентував національну стратегію розвитку туризму до 2026 року.

Для виставки UITT'2017 організаторами була підготовлена досить насичена програма за основними напрямами розвитку туристичної галузі: семінари, конференції, дискусії, круглі столи.

1. Семінари   туристичних компаній «Сезон весна-літо 2017 - новинки компанії», де розглядалися питання: (VIP обслуговування, активний / пригодницький / екстремальний туризм, гірськолижний туризм, діловий / заохочувальний туризм, інформаційні технології в туризмі / системи бронювання (GDS-онлайн бронювання турів на регулярних рейсах ), медичний туризм,  паломництво,   професійні туристичні видання, рибальські / мисливські тури, сафарі-туризм, тури вихідного дня,  екологічний туризм, яхтинг, оренда яхт, нові туристичні напрямки, польотна програма, фірмові концепції туристичних продуктів і так далі).
  2. Конференції:
  • «Туристичний сектор і цілі сталого розвитку».
  • «Апітуризм - новий напрямок розвитку сільських територій УКРАЇНИ».
  • «Смачна УКРАЇНА: перспективи розвитку  гастрономічного і винного туризму».
  1. Круглий стіл:
  • «Сучасна система туристичної освіти в УКРАЇНІ».
  1. Тренінг:
  •  «Нові інструменти і технології ведення малого і середнього бізнесу».