Зустріч керівника Бердянського РАГСА в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України.

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу відбулась зустріч керівника Бердянського РАГСА Катерини Пилипенко зі студентами юридичного факультету. Зустріч відбулася в рамках пілотного проекту Міністерства Юстиції України, присвяченого роз'ясненню та популяризації нововведень у чинному законодавстві України, присвяченому реєстрації актів цивільного стану.

В ході семінару були розглянуті і проаналізовані деякі новації чинного законодавства, покликані полегшити процедуру реєстрації актів цивільного стану, та надійно захистити законні права громадян України.

Головний висновок семінару звучить так: кожен громадянин повинен знати свої права і вміти їх захищати. Це головний правовий принцип будь-якої демократичної держави.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach