Відбувся круглий стіл «Україна і Польща - від Солідарності до Гідності»

На базі Бердянського університету менеджменту і бізнесу відбувся круглий стіл під назвою «Україна і Польща - від Солідарності до Гідності». Організатором акції виступило польське товариство «Відродження», під патронатом генерального консула республіки Польща в Україні.

В ході обговорення учасники круглого столу проаналізували історію українсько-польських відносин, починаючи з часів Речі Посполитої і до сьогоднішнього дня. Учасники круглого столу згадали основні етапи революції гідности, відзначили, що без потужної підтримки локальних майданів в невеликих провінційних містах, в тому числі і в Бердянську, перемога київського майдану була б проблематичною, і висловили впевненість, що народ України зможе подолати всі труднощі, і гідно увіллється в співтовариство країн європейської демократії.

На завершення акції, учасники круглого столу переглянули документальний фільм «Революція гідности - рік тому».

 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​