Cтудентський науковий гурток «У світі економіки і фінансів»

26 березня 2018 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «У світі економіки і фінансів» за темою: «СУЧАСНІ ФОРМИ ТА СИСТЕМИ ОПЛАТИ ПРАЦІ: ВІТЧИЗНЯНІ ПРОБЛЕМИ ТА ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД ».

З часу створення наукового гуртка молоді науковці працюють над розробкою актуальних проблем, пов’язаних з недержавним пенсійним забезпеченням, реформуванням оплати праці та ін.

Студентами університету були підготовлені доповіді значна увага в яких була приділена питанням сучасних форм і систем оплати праці персоналу на підприємстві, аналізу оплати праці.

Особливо слід відзначити доповіді студентів 3 курсу факультету економіки, управління та інформаційних технологій Т.К. Гуржій, І.Ю. Сопільняк, В.О. Цибуля. Активну участь в обговоренні дискусійних питань взяли А.О. Куропятник А.О. та І.В. Садовська.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach