Університет підтримує Державну соціальну програму протидії торгівлі людьми

Недостатньо проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед усіх верств населення, особливо груп “ризику“ стало причиною та наслідками торгівлі людьми.

Потребує покращення професійний рівень спеціалістів, які забезпечують впровадження та функціонування Національного механізму взаємодії суб’єктів, 4 які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, надають допомогу особам, що постраждали від торгівлі людьми.

Прийняття Програми необхідне для визначення конкретних заходів, окреслення обов’язків та напрямів роботи, виділення та розподілу фінансових ресурсів з метою попередження торгівлі людьми, підвищення ефективності переслідування осіб, які вчиняють цей злочин або сприяють його вчиненню, а також захисту прав осіб, постраждалих від торгівлі людьми, та надання їм допомоги.

Це дасть змогу запровадити ефективний механізм партнерства, взаємодії та підвищення ефективності діяльності органів державної влади з міжнародними, громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері протидії торгівлі людьми.

Програма окреслює пріоритетні напрямки діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; визначає орієнтири для всіх, хто займається вирішенням проблематики щодо реалізації комплексної державної політики щодо протидії торгівлі людьми.

Прийняття Програми дасть можливість сприяти на регіональному рівні протидії торгівлі людьми, підвищити ефективність роботи з виявлення відповідних злочинів, забезпечити комплексну допомоги постраждалим від торгівлі людьми з метою їх реабілітації та реінтеграції в суспільство, а районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення розробити та затвердити заходи з питань попередження торгівлі людьми.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach