«Англійська мова за професійним спрямуванням» для студентів спеціальності «Комп´ютерні науки»

 

 

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу іноземна мова професійного спрямування є обов’язковою компонентою фахової підготовки спеціаліста. В університеті створені всі умови для процесу підготовки майбутніх фахівців на заняттях з іноземної мови, які сприяють формуванню «мовної» професійної компетентності студентів та готують їх до здійснення ефективної комунікаційної взаємодії у майбутньому професійному середовищі.

 

  

 

Так, студенти спеціальності «Комп´ютерні науки» на заняттях з дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» під керівництвом викладача к. філол. наук В. В. Білоусової виконують завдання, які полягають у формуванні, поглибленні та удосконаленні різних видів мовленнєвої діяльності, а саме: аудіювання, читання, реферування, переклад, спілкування у професійній сфері, що є основними складовими іншомовної професійної комунікативної компетентності. 

 

  

 

 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​