Регіональна нарада з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації

02 квітня 2018 року представники БУМІБ взяли участь у Регіональній нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації на базі Запорізького національного університету. Цей важливий для науковців Запорізької області захід зібрав разом проректорів із наукової роботи закладів вищої освіти, заступники директорів із наукової роботи наукових установ, учених секретарів закладів вищої освіти, наукових установ, голів і секретарів спецрад із захисту дисертаційних робіт, завідувачів аспірантури і докторантури з усього регіону.

Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань реформування процесу підготовки та атестації наукових та науково-педагогічних кадрів; відповідальності спеціалізованих вчених рад за прийняття рішень про присудження наукових ступенів; вчених (науково-технічних) рад закладів вищої освіти (наукових установ) за прийняття рішень про присвоєння вчених звань.

З робочим візитом на Нараду прибув директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов.

Андрій Шевцов зазначив, що МОН України докладає багато зусиль задля успішного проведення реформи, зокрема йдеться про низку важливих змін, які у вересні минулого року були внесені до Закону України «Про вищу освіту».

У ході обговорення актуальних питань з реформування процесу підготовки та атестації наукових та науково-педагогічних кадрів було окреслено ступінь відповідальності спеціалізованих вчених рад за прийняття рішень щодо присудження наукових ступенів; вчених (науково-технічних) рад закладів вищої освіти (наукових установ) за прийняття рішень про присвоєння вчених звань. Планується, ще до початку наступного року створити і надати на затвердження до Кабінету Міністрів України документ, що регламентує створення і діяльність спеціалізованих рад із захисту дисертаційних робіт на науковий ступінь PhD.

CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w LublinieWarszawska Wyższa Szkoła Biznesu SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO Image "БИП-Институт правоведения"  Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach