Польському культурно-освітнєму товариству «Відродження» 25 років!

8 вересня 2018 року у приміщенні Художнього музею Бердянська Польське культурно-освітнє товариство «Відродження», очолюване співробітником Бердянського університету менеджменту і бізнесу, доктором філологічних наук, професором Олексієм Сухомлиновим, відзначало урочистості, присвячені 25-й річниці від дня заснування. Гостями заходу були консул Генерального консульства Республіки Польща у Харкові та професори Жешувського університету та Польської академії наук, представники польських товариств Запоріжжя, Енергодара, міської влади, мешканці міста Бердянська польського походження, члени товариства, представники інших товариств міста та ін.

Ректор Бердянського університету менеджменту і бізнесу професор Лідія Антошкіна у своєму привітанні відзначила високу результативність діяльності товариства «Відродження» і успіхи студентів і викладачів БУМІБ.

Особисто від генерального консула Республіки Польща у Харкові Януша Яблонського ректор БУМІБ Лідія Антошкіна отримала подяку за багаторічну співпрацю з Польським культурно-освітнім товариством «Відродження» та за допомогу у поширенні польської культури в Бердянську (2018 р.).

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​