У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу пройшла міжнародна конференція «Життя польської діаспори в незалежній Україні»

 

 

Сто років тому 11 листопада 1918 року республіка Польща проголосила свою незалежність, і перший лідер нової держави маршал Пілсудський оголосив про формування першого демократичного уряду незалежної Польщі.
В честь цього славного ювілею проходять святкові заходи не тільки в самій Польщі, а й далеко за її межами. Так само, цю дату відзначають 25 мільйонів етнічних поляків, які проживають далеко від своєї прабатьківщини.
Зокрема, в Бердянському університеті менеджменту і бізнесу пройшла міжнародна конференція на тему «Життя польської діаспори в незалежній Україні».
У конференції взяли участь представники Жешувського і Ягелонського університетів республіки Польща, а так же вчені з інституту славістики Польської Академії наук. Україна на конференції представляли керівники найбільш впливових громадських організацій польської діаспори з шести міст України.

 

 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​