Написання дипломної роботи – важливий етап у навчальному процесі студента

 

25-26 квітня 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проходить Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізацій «Управління персоналом та економіка праці» та «Економічної кібернетики» за ступенями вищої освіти «бакалавр» і «магістр».

Метою конкурсу є пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи здобувачів у закладах вищої освіти.

Для участі в конкурсі від Бердянського університету менеджменту і бізнесу були направлені наступні дипломні роботи здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня:

  1. Попов Олександр Валерійович на тему «Проблеми раціонального використання трудових ресурсів та підвищення продуктивності праці на підприємствах». Науковий керівник к.е.н., доцент кафедри економіки і фінансів Горяча Оксана Любомирівна;
  2. Вазнюк Олександр Орестович на тему «Шляхи підвищення професійно-кваліфікаційного рівня персоналу підприємства». Науковий керівник к.е.н., доцент кафедри економіки і фінансів Клименко Анна Анатоліївна;
  3. Денькович Ігор Михайлович на тему «Управління розвитком персоналу підприємства». Науковий керівник к.е.н., доцент кафедри менеджменту Фролова Галина Іванівна.

До магістерських робіт також було надано копії публікацій участі в конференціях авторів робіт, довідок про впровадження результатів магістерської роботи у виробництво або навчальний процес. Бывают настолько развратные старухи, что когда им сильно хочется трахаться, они зовут в гости родных внуков, раздеваются перед ними и заводят на секс. Посмотрите настоящее порно бабушка на нашем сайте и вы поймете, что ни один парень не сможет отказать старухе в инцесте, ведь бабы в зрелом возрасте умеют сделать отменный минет и отдаться не только в киску.

Результати конкурсу будуть розміщені на сайті базового вищого навчального закладу. Хай щастить!

 

 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​