Урок мужності

З нагоди свята Дня Перемоги у Другій світовій війні, кафедрою менеджменту було організовано проведення уроку мужності, який для здобувачів спеціальності «Менеджмент» провели голова Асоціації пошукових загонів Запорізької області  командир Бердянського військо-пошукового загону «Полігон» Смердов Володимир Олексійович та заступник командира пошукового загону Гармашов Геннадій Вікторович, який проходить службу у миротворчому батальйоні   імені Шейха Мансура.

Вони розповіли, що Асоціація військово-пошукових загонів Запорізької області працює, шукаючи останки солдатів-героїв, загиблих під час Другої світової війни по всій нашій області. Пошуки проводяться за картографічними схемами, складеними на підставі архівних документів  Другої світової війни.

Було показано тематичний фільм «Незакінчена війна».

Професорсько-викладацький склад кафедри та здобувачі висловили вдячність гостям за їх пошукову діяльність, оскільки тисячі загиблих у полум’ї війни ще чекають своєї черги бути знайденими, перепохованими за християнськими обрядами, пошанованими. Коли знаходяться люди, котрі беруться за пошуки солдат, — це викликає повагу. Відшукати рештки загиблих героїв — благородна справа, бо, як сказав великий полководець Суворов, «Війна не закінчена доти, доки не похований останній солдат». 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​