Планове засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер»

У вівторок 14.05.2019 року було проведене планове засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер». На засідання були запрошені здобувачі третього та четвертого курсу факультету економіки, управління та інформаційних технологій

Протягом проведеного засідання були розглянутіактуальні питання підготовки здобувачів до складання державних іспитів та заслухано доповідь здобувача третього курсу Куриленко Дмитра на тему «Медіапланування як елемент менеджменту маркетингових комунікацій».

В доповіді було акцентовано на тому що, медіаплануванням є менеджмент постановки цілей маркетингових комунікацій, вироблення стратегії для досягнення цих цілей і складання оптимального плану розміщення реклами в ЗМІ на основі даних маркетингових і медіа-досліджень. Медіапланування відображає взаємозв’язок між часом, масштабом реклами і являє собою менеджмент оптимального і в найкоротші терміни досягнення поставлених маркетингових.Доповідь отримала схвальні відгуки від членів гуртка та присутніх і з урахуванням зауважень рекомендована до публікації.

Під час засідання були окреслені загальні питання підготовки до завершального засідання наукового гуртка в цьому навчальному році. 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​