Науковий пікнік у БУМіБ

 

Наукові пікніки – найбільший в Україні фестиваль популяризації науки під відкритим небом.

Мета заходу – популяризувати науку професіоналами та ентузіастами, здатними найскладніші речі пояснити «простими словами» й унаочнити видовищними дослідами. Формат дозволяє безпосередньо залучати до наукової активності глядачів – для здобувачів вищої освіти проводять майстер-класи, ігри, конкурси та дозволяють відтворювати всі експерименти власноруч.

Напередодні Дня Науки, який відбудеться 19 травня, в рамках Фестивалю науки, під час наукового пікніку, відбулась неформальна зустріч здобувачів вищої освіти БУМіБ з професіоналом бухгалтерської справи Аллою Георгієвою.

Фахівець розповіла, як працювати із законодавчими актами, діючими інструктивними матеріалами щодо організації документообігу та зберігання документів на підприємстві; складати калькуляції, таблиці зведення витрат за центрами відповідальності та видами продукції; розробляти та здійснювати контроль за виконанням операційних та фінансових бюджетів підприємства; працювати із законодавчими актами, діючими інструктивними матеріалами та нормативами щодо організації та регулювання аудиторської діяльності; застосовувати основні методики проведення аудиту та надання аудиторських послуг; працювати з нормативними документами щодо організації внутрішньогосподарського контролю на підприємстві; застосовувати необхідні аудиторські процедури для виявлення порушень ведення бухгалтерського обліку та формування показників фінансової звітності; складати робочі документи бухгалтера; працювати із законодавчими актами, діючими інструктивними матеріалами та нормативами щодо оподаткування підприємницької діяльності; визначати належні до сплати суми податків, зборів і платежів; оцінювати вплив усіх основних видів податків на фінансово-господарську діяльність підприємства. 

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​