18 травня – День науки

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки − День науки. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. У присвяченому цій події ХІІІ Всеукраїнському фестивалю науки, прийняв участь і Бердянський університет менеджменту і бізнесу.

Ректор університету Лідія Іванівна Антошкіна виступила з привітанням: «Сердечно вітаю зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – здобувачів вищої освіти! Нових творчих успіхів! Нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким!».

За традицією, в цей день керівництво університету вітало всіх науково-педагогічних робітників університету з їх професійним святом, висловлюючи подяку. Найкращіх з кращих здобувачів вищої освіти було нагороджено дипломами.

Далі до уваги учасників фестивалю була пропонована презентація наукових доробок БУМІБ за поточний рік: 2 патенти, 4 авторських свідоцтва, одноосібна монографія, 3 колективних монографії, 4 номери періодичного фахового видання «Вісник БУМіБ», 4 збірки матеріалів студентських конференцій, сертифікати учасників конференцій, дипломи учасників-переможців олімпіад, конкурсів наукових робіт та конкурсів дипломних робіт.

  

Викладачі іноземних мов університету організували цікавий філологічний мікс з демонстрацією веселого відео про філологічну ерудицію в університеті.

На юридичному факультеті було проведено науково-практичний семінар «Особливості реалізації, механізми забезпечення й гарантій основних суб’єктивних цивільних прав та законних інтересів особи за законодавством України»

Для майбутніх менеджерів було проведено майстер-клас з проблеми кар’єрного росту

Продемонстровано слайд-презентація «Вчені на всі роки»

Презентація «Копірайтинг як інструмент Интернет-маркетингу»

Рольова гра «Копірайтинг»

Закінчилось свято науковим пікніком.

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​