Регіональний кар`єрний форум - 2019

25 квітня в Бердянському Палаці культури “Нафтохімік” розпочався перший регіональний кар’єрний форум, на якому кожен може вибрати собі вакансію до душі.

На форумі представлені найбільші роботодавці Бердянська, в тому числі компанії «Агрінол», «АЗМОЛ», «Джон Гріевз», «Хлібодар» і багато інших.

 

За словами заступника директора бердянського міськрайонного центру зайнятості Лариси Михайленко, мета форуму – надати унікальну можливість вибрати вакансію для всіх 1500 чоловік, які стоять на обліку в центрі зайнятості.

 

Але з пропозиціями самих перспективних компаній міста можуть ознайомитися не тільки клієнти центру зайнятості, але і всі бердянці які хочуть знайти хорошу стабільну роботу.

Особливу увагу приділено молоді. В рамках форуму буде проведена акція «Випускник», де студенти бердянських навчальних закладів представлять професії та спеціальності, на які можуть навчитися бердянці.

Також в ході форуму будуть проводитися тематичні батьківські збори, за участю психологів, юристів та інших фахівців, які допоможуть вирішити наболілі питання у вихованні дітей.

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​