Презентація польсько-українського видання у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу

27 травня 2019 року у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу було презентовано книгу «Прояви занепаду предківщини. Польська мова на Буковині: Румунія – Україна», співавторами якої є Гелена Краковска, Магдалена Покшинска, Олексій Сухомлинов.

Книга є одним із результатів роботи над проектом «Польська мова на Карпатській Буковині. Документація зникаючої спадщини», що був реалізований в 2015-2018 роках у межах «Національної програми з розвитку гуманістики» під егідою Міністерства науки і освіти.

Через розповіді, зафіксовані мовою буковинських поляків, читач має можливість пізнати світ поляків на українсько-румунському пограниччі.

Книга написана для широкого загалу, тобто не тільки для вчених, які можуть знайти в ній матеріали для власних розвідок, але й для будь-якого читача, якого цікавлять польська культурна спадщина, соціальна пам'ять, етнографія, зміни колективного життя тощо

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​