Презентація монографії

У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу було презентовано колективну монографію «Сучасний стан та пріоритети розвитку системи обліку, оподаткування й аналізу виробничо-економічної діяльності суб’єктів господарювання агропромислового сектору економіки» за участі доцентів кафедри економіки і фінансів Н. Рунчевої, В. Антошкіна, А. Бритвєнко.

У колективній монографії розглядаються теоретичні та практичні основи сучасних трансформацій системи обліку і оподаткування досліджено стан та напрями підвищення якості контролю й професійного аудиту, проаналізовано прикладні аспекти регулювання соціально-економічного розвитку агропромислового сектору та інфраструктури сільських територій.

Видання передбачене для науковців і практиків у сфері бухгалтерського обліку і оподаткування, керівників і фахівців підприємств. Здобувачів закладів вищої освіти.

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​