ВИДАННЯ КАФЕДРИ ГАЛУЗЕВИХ ЮРИДИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Вийшов у світ навчально-методичний посібник «Фінансове право»,  підготовлений  авторським колективом, у тому числі  професором кафедри галузевих юридичних дисциплін Анатолієм Івановичем Сиротою.

В  посібнику викладено основні положення фінансового права, розкрито зміст основних понять, визначено місце фінансового права в системі права України. Висвітлено підгалузі та інститути фінансового права. Грудастая тётка осмелилась соблазнить племяша. Зрелка знатно соснула парню и приняла его сперму в себя. Интересно взглянуть на инцест тёти и племянника? Смотри, как устроила инцест тетя тут. Пока родителей парня не было дома, она жадно смаковала крепкий член и трогала пацана за попу. Затем она приняла в своё лоно упругий пенис парня и разрешила ему кончить.

Призначений для студентів юридичних закладів вищої освіти, аспірантів, а також усіх, хто цікавиться питаннями фінансового права.