Результати міжнародного рейтингу університетів WEBOMETRICS

 

Бердянськиий університет менеджменту і бізнесу зайняв 176 місце серед 323 українських університетів у міжнародному рейтингу  WEBOMETRICS (RankingWebofUniversities від Webometrics, Edition 2019).

Рейтинг Webometrics оцінює більше 24 тис. ВНЗ світу (в тому числі й 323 українських, які увійшли до рейтингу)та укладається з 2004 року однією з найбільших наукових установ Європи – Національною дослідницькою радою Іспанії.

В останні роки рейтинг Webometrics, змінив та удосконалив веб-індикатори, що дозволило оцінювати усі аспекти діяльності вишу: наукову, навчальну, культуру, соціальну, спортивну роботу тощо.

В цьому році БУМіБ посів 13456 місце серед більш, як 24000 ВНЗ світу, а серед 323 українських університетів – 176 місце.

В порівнянні з минулим роком БУМіБ значно покращив свої позиції. В минулому році БУМіБ зайняв серед українських університетів 236 місце, а серед світових університетів – 18298 місце.

При визначенні місця університету у рейтингу враховуються такі показники:
- кількість сторінок у домені установи (враховуються всі піддомени та типи файлів)-(5%);
- кількість зовнішніх посилань на веб-сторінки університету(50%);
– кількість посилань на наукові праці топ-авторів установи за GoogleScholarCitations-(10%);
 – кількість публікацій науковців університеті, що опубліковані у найбільш цитованих виданнях- (35%).

           Аналіз критеріїв за якими визначаються місця у рейтингу показує, що першочерговими завданнями університету, для подальшого покращення свого місця у рейтингу, є наступні:

  1. Більш повне висвітлювання, на офіційній веб-сторінці, поточної діяльності університету.
  2. Розміщення на офіційній веб-сторінці університету матеріалів, які мотивують зовнішні посилання.
  3. Збільшення кількості публікацій науковців університету у виданнях, які індексуються у провідних науково-метричних базахScopus,Web of Science та інших.
 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​