Засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер»

На кафедрі менеджменту 03.09.2019 року було проведено перше, в новому навчальному році, засідання наукового гуртка «Сучасний менеджер». Протягом проведеного засідання викладачі кафедри та члени гуртка - здобувачі вищої освіти (першого) бакалаврського і (другого) магістерського рівня розглянули важливі питання та перспективи функціонування гуртка на 2019-2020 навчальні роки.

На засіданні було змінено секретаря наукового гуртка «Сучасний менеджер». Постійний секретар останніх трьох років Олег Ігнат’ев у зв’язку з наближенням строків закінчення навчання склав повноваження. На засіданні було призначено нового секретаря – Куріленко Дмитра.

Було затверджено склад та графік засідань наукового гуртка «Сучасний менеджер» на 2019-2020 навчальний рік.

Були прийняті нові члени гуртка. Також члени гуртка були закріплені за науковими керівниками та визначились з термінами публікацій перших (у другій половині 2019 року) наукових робіт.

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​