КВЕСТ «МОЛОДЬ ПРОТИ БУЛІГНУ»

Квест — це аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.

Викладачі юридичного факультету підготували для здобувачів завдання відповідно до дисциплін, які вони викладають. Так було організовано три станції «Адміністративне право проти булінгу», «Кримінальне право проти булінгу», «Діловодство проти булінгу».

Перед квестом студенти ознайомились з фільмом про дії поліції у разі булінгу проти неповнолітнього й прослухали повідомлення, які підготували студенти коледжу.

Під час гри здобувачі виконували різні завдання: відповіді на тести, розв'язання ситуативних завдань, складання документів. Так, на станції «Діловодство» студенти вчились складати заяву на ім'я директора школи батька дівчинки, яка зазнала проявів булінгу від своїх однолітків.

Було сформовано  три команди, в яких були представлені студенти різних курсів університету й коледжу.

За результатами змагань перемогла команда «Юристи», яка виконала завдання з максимальною швидкістю. На другому місці - «Бурундучки», на третьому команда «А».

Хлопці й дівчата а також викладачі отримали масу позитивних емоцій. Всі висловили побажання проводити в такому вигляді навчальні заняття: корисно та цікаво!

 
 
 

 

 

 

 CEDIMES  Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie WielkopolskimEkonomii i Innowacji w Lublinie SZKOŁA PRZEDSIÄ KAZIMIERZA KUJAWSKIEGO   Image   Wyższa Szkoła Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach         ​