РАДА РЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

1 жовтня 2019 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь), відбулось засідання ради ректорів. Представниками Бердянського університету менеджменту і бізнесу були ректор Л. І. Антошкіна, проректор Н. В. Рунчева, директор коледжу І. І. Княженко. Включені до порядку денного актуальні питання щодо підсумків вступної кампанії 2019 року та розвитку студентського спорту в сезоні 2019/2020 навчального року знайшли своє відображення у сформованих пропозиціях щодо типових Умов вступу до ЗВО у 2020 році та у розробці заходів Всеукраїнської Універсіади.