Виховна святкова година Happy Education Day!

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін

Виховна святкова година

Happy Education Day!

Один раз на рік, у прекраснішу пору, коли шелестить золотим листям осінь приходить свято – День працівників освіти!

У цей день вітаємо всіх, хто шанує роботу педагога та викладача молодого покоління! З теплими словами привітання та щирими побажаннями звернулися здобувачі університету і коледжу.

Success comes only to those who believe in themselves and are prepared to win. Good Luck.

Багато прозвучало хороших, теплих, добрих слів.

Бути педагогом - це покликання душі, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Бажаємо всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень.

Професія викладача - унікальна. Подібної у світі немає. Кожен викладач своїм серцем і розумом формує людину майбутню, суспільство, зрештою - усю цивілізацію.

Письменники увічнюються у своїх творах, художники - у картинах, а справжній викладач - у думках і вчинках людей, яких він навчав.

Moving on to a new stage in life can be a challenging process. We wish you the best of luck in all of your future endeavors, you will be great.

В цей святковий осінній час
Прийміть побажання від нас!
Хай буде здоров"я міцне, мов граніт,
І з ним Вам прожити не менше ста літ.

Хай горе обходить Вас стороною,
А щастя приходить і ллється рікою!
Хай кожен день до Вас приходить радість,
І довго десь блукає старість,
Щоб ніколи не старіли,
А душею молоділи.