ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Уже шість років поспіль Україна відзначає головне свято для українських військових - День захисника Вітчизни. Спокій  наших домівок, спокій близьких у сильних і надійних руках тих, хто захищає  нашу землю.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні охоронці, визволителі й захисники України.

Сьогодні викладачі й студенство провели урочистий захід, присвячений Дню захисника України, в якому взяли участь представники різних військових підрозділів, розташованих у місті Бердянську.  Це захід пам'яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної Держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності молодого покоління сучасним героям-захисникам Вітчизни.