День юриста у БУМіБ

8 жовтня в університеті відзначили професійне свято - День юриста.В урочистій обстановці ректор Антошкіна Лідія Іванівна привітала правничу спільноту університету: викладачів, здобувачів, випускників закладу. Особливу увагу було приділено найкращим студентам-правникам, які за свої успіхи в навчанні, в науці,  за участь у студентському самоврядуванні, були нагороджені грамотами ректора університету.

Привітала першокурсників також Донцова Вікторія, випускниця магістратури юридичного факультету у 2017 році, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги  Бердянського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Стало вже доброю традицією проводити церемонію  посвяти в студенти-правники.  Право зачитати клятву було надано студентці 2 курсу Економіко-правового коледжу Желязковій Анастасії.

А після — ще одна традиція, яка не змінюється вже декілька років:  першокурсників пригощали бутербродами з червоною ікрою. Це символ добробуту й великих ганорарів майбутніх юристів.

ЗІ СВЯТОМ ВСІХ ЮРИСТІВ!