Міжгалузеві збори членів Запорізької торгово-промислової палати

8 жовтня 2019 р. у м. Мелітополь відбулися чергові міжгалузеві збори членів Запорізької торгово-промислової плати (ЗТПП) із м. Мелітополь та м. Бердянськ. Оскільки ТОВ «БУМІБ» вже понад 20 років є членом ЗТПП, ректором університету Антошкіною Лідією Іванівною було вирішено до участі відкомандирувати старшого викладача кафедри менеджменту та організатора бізнес-школи  - Трикоз Ірину Володимирівну.

Урочисто відкрив збори Президент ЗТПП Володимир Шамілов.

На порядку денному було висвітлено наступні питання:

1. ЗТПП та міжнародні проекти в реалізації ініціатив підприємства (Доповідач: Президент ЗТПП - Володимир Шамілов).
  2. Механізми підтримки бізнесу Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (Доповідач: аналітик Групи з фінансування та розвитку МСБ ЄБРР - Тетяна Денисова).
  3. Модернізація промисловості та Платформа Indastry 4.0 Україна (Доповідач: Генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України).
  4. Конкурентоспроможність бізнесу в умовах четвертої промислової революції (Доповідач: директор ТОВ «Компанія професіоналів з якості «»СИСТЕМИ», член правління Української асоціації досконалості та якості – Тарас Калита).
  5. Обрання делегатів на конференцію членів ЗТПП (Доповідач: Президент ЗТПП - Володимир Шамілов).

По закінченню, учасники зборів мали змогу у неформальній обстановці налагодити нові контакти та обговорити актуальні питання щодо розвитку бізнесу, модернізації промисловості та удосконалення вищої освіти в Україні.