Оголошується Всеукраїнський конкурс «Кращий студент України»!

«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Підтримку надає Міністерство молоді та спорту України, оргпідтримку — Міністерство освіти і науки України.

Програма відкрита до партнерства.

ЗМІСТ ПРОГРАМИ

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);

• Кращий студент-аналітик України;

• Кращий студент-громадський діяч України;

• Кращий студент-дизайнер України;

• Кращий студент-медійник України;

• Кращий студент-науковець України;

• Кращий студент-підприємець України;

• Кращий студент-програміст України;

• Кращий студент-профспілковий активіст України;

• Кращий студент-спортсмен України.

Основою для участі у конкурсі є онлайн-реєстрація на сайті www.studrespublika.com