СПІВПРАЦЯ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ. Бізнес-школа. Бізнес-план. Грант.

«Berdiansk Business School» за підтримки БФ "Карітас Запоріжжя" закінчує набір учасників у ІІ групу з підготовки бизнес-планів для отримання гранту на розвиток або відкриття власної справи.

Робота планується з 2 грудня, 5 тижнів, заняття 2 рази на тиждень. Розклад буде уточнено після остаточного формування повної групи.

Заняття будуть проходити у ТОВ "Бердянський університет менеджменту і бізнесу" (вул. Свободи, 117а).

Після захисту проектів, святкове вручення сертифікатів.

Запрошуємо до участі:

1. підприємців, які вже мають власну справу, але бажають розширення та розвитку своєї діяльності;
  2. стартаперів зі своїми бізнес-ідеями;
  3. фрілансерів та самозайнятих осіб, які планують офіційно відкрити власну справу;
  4. викладачів, випускників та здобувачів навчальних закладів.

Тренера «Berdiansk Business School» допоможуть Вам в оформленні, економічних розрахунках та виборі платформи для подачі бізнес-плану на конкурс щодо отримання гранту на розвиток або відкриття власної справи.

Група майже сформована, залишилось 6 місць, тому усіх зацікавлених просимо обов'язково зареєструватися до 30 листопада за тел. +380662439093 - Трикоз Ірина Володимирівна (кафедра менеджменту).

Участь безкоштовна!

Не зволікай - реєструйся!