Участь у конференції "Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю"

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та здобувачі вищої освіти зі спеціальності 073 "Менеджмент"  продовжують активну наукову роботу у напрямах наукової теми та двох наукових шкіл, які працюють на базі кафедри.

Так, у межах співробітництва у галузі навчальної та науково-дослідної роботи було прийнято участь у  IV Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю", яка відбулася  у Полтавській державній аграрній академії  24 жовтня 2019 р.

Доповіді здобувачів  вищої освіти спеціальності 073 "Менеджмент": Зленського С., Ігнатьєва О., Скворцова Р., Тимошенко А., Смирнова І., Кутерги О., Соколюк О., Шамшевої А.  визначено такими, що мають наукове в практичне значення для вирішення проблем забезпечення управління підприємницькою діяльністю, що підтверджується отриманими сертифікатами учасників конференції.