Участь юридичної клініки у SMART SOCIETY – 2020

11.02.2020 на базі Криворізького економічного інституту Київського Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (м. Кривий Ріг) відбулася Програма презентації результатів Національного конкурсу юридичного есе «Відповідальний бізнес і права людини», яке є частиною III Міжнародного наукового конгресу SMART SOCIETY – 2020.

В цьому заході із презентацією есе «Розвиток бізнесу у сфері фінансових послуг для забезпечення надання безоплатних медичних послуг вразливим групам населення» прийняла участь команда юридичної клініки ТОВ «Бердянський університет менеджменті і бізнесу» у  складі керівника Віктора Педана та консультантів Ірини Калько та Аліни Чабанової.