Захід “Молоді спеціалісти-права та можливості”

20 лютого студенти БУМІБ та Економіко-правового коледжа відвідали цікавий профорієнтаційний захід “Молоді спеціалісти-права та можливості”, який було проведено під патронатом Відділу сімї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради. Співорганізаторами заходу також були Бердянський центр зайнятості та Компания ТОВ «Аскет Шиппинг».

Студенти отримали корисну інформацію щодо працевлаштування: як підготувати резюме, які питання необхідно ставити майбутньому роботодавцю на співбесіді, як захистити себе від необгрунтованої відмови укласти трудовий договір та інш.

Був продемонстрований цікавий відеоролік про профорієнтацію та працевлаштування.

Також студентам була надана можливість поспілкуватись як зі спеціалістами, так і зі своїми однолітками з інших закладів вищої освіти міста Бердянська.