ПОПУЛЯРИЗУЄМО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

02 березня 2020 на кафедрі економіки і фінансів ТОВ «Бердянського університету менеджменту і бізнесу»  відбувся семінар з академічної доброчесності.

Відкрив семінар проректор з  науково-педагогічної та навчальної роботи Рунчева Н.В. д.е.н., професор.

Головним спікером семінару – кандидатом економічних наук, доцентом Бритвенко А.С. була представлена інформація стосовно «Забезпечення дотримання принципів академічної доброчесності у сфері вищої освіти у відповідності до вимог законодавчої та нормативно-правової бази України» та «Впровадження технологічних та процедурних рішень з метою запобігання академічного плагіату і фальсифікацій в студентських та наукових роботах».

В заході прийняли участь: керівництво кафедри, декан факультету та відповідальні особи з числа висококваліфікованих співробітників кафедри економіки і фінансів; відповідальний секретар фахового журналу, збірника конференцій; професорсько-викладацький склад кафедри; здобувачі вищої