Обираємо українського еко-героя до Всесвітнього дня переробки вторинної сировини

Як і у який спосіб ми можемо допомогти нашій планеті?

Щороку людство «старанно» скорочує ресурси Землі, використовуючи їх зростаючими темпами. У 2000 році Всесвітній день екологічного боргу відбувся в жовтні, в 2013-му - у серпні, а у минулому, 2019 році, ми переступили рубіж у липні. Такі показники свідчать, що людство використовує природу в 1,75 рази швидше, чим відновлюються екосистеми планети. Не важко здогадатися, що у не дуже віддаленому майбутньому вони просто вичерпаються.
Менше предметів з пластику
Намагайтеся купувати менше продуктів у пластиковій упаковці, не купуйте пакети, використовуйте альтернативні варіанти.
Ремонт і повторне використання
Подумайте, чи справді Вам потрібна нова річ. Частіше за все, стару можна полагодити і використовувати й надалі.
Алюмінієві та ПЕТ-пляшки
Алюміній – доволі нешкідливий матеріал і його можна переробляти безкінечну кількість разів. Цікаво, що деякі компанії відкривають власні заводи з виготовлення та переробки ПЕТ-упаковки, аби зменшити власний екологічний слід. Необхідно всього 60 днів для того, щоб банку, яку викинули в певному місці, з'явилася знову на полицях магазинів вже в переробленому вигляді.
На честь Всесвітнього дня переробників Global Recycling Foundation вирішила нагородити людину чи організацію, які подають приклад своїми ініціативами щодо утилізації. До участі в конкурсі може долучитися кожен – для цього слід до 8 березня заповнити онлайн форму на сайті.
18 березня буде визначено 10 переможців серед учасників.