Заходи щодо запобігання поширення коронавірусу

Адміністрація БУМІБ вживає заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусу COVID-19.

Відповідно до наказу ректора БУМІБ, прийнятого згідно із рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров'я МОЗ, адміністрація університету:
– складає план дій на випадок рекомендації органами влади закриття ЗВО на карантин;
– складає план дій на випадок виявлення осіб, які можуть бути інфіковані коронавірусом;
– організує проведення щоденного моніторингу стану здоров’я осіб, які проживають та працюють у студмістечку; перевіряє й забезпечує придатність до використання у гуртожитках ізоляторів.

Обов’язково ознайомтеся з рекомендаціями Центру громадського здоров’я:https://drive.google.com/file/d/1gBI3RB7Guri-cPkRNKXVZ0QRV7mcoJ7Q/view.

Серед рекомендацій МОЗ:
– залишатися вдома, якщо хворієте (у разі погіршенні стану – звернутися до студентської поліклініки чи сімейного лікаря);
– чхаючи чи кашляючи, прикривати рота зігнутим ліктем, а краще – одноразовими серветками;
– якнайчастіше ретельно мити руки з милом (щонайменше 20–30 сек.) / обробляти спиртовмісним антисептиком;
– намагатися не торкатися руками обличчя, зокрема носа й очей;
– уникати близького контакту з тими, хто має гарячку / кашель;
– очищувати й дезінфікувати поверхні й предмети, яких ви часто торкаєтеся: дверні ручки, стільниці, мобільні телефони тощо;
– захворівши – залишайтеся вдома, навчайтеся дистанційно, пийте багато води, тримайтесь якомога далі від людей та носіть одноразову маску.

І, звісно, отримуйте інформацію з офіційних, перевірених і гідних довіри джерел, зберігайте спокій та не піддавайтеся паніці. Якщо не нехтувати профілактикою – шанс захворіти скорочується в рази.