Перемога на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт

Вітаємо! Перемога на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт!
Кафедрою економіки Могильовського філії «БІП-Інститут правознавства» з 28.12.2019 р. по 01.03.2020 р. був проведений Міжнародний конкурс наукових студентських статей  «Регіональні аспекти розвитку малого підприємництва: проблеми та шляхи вирішення».
У конкурсі взяли участь студенти та магістранти з 4 країн (Республіка Білорусь, Росія, Україна, Казахстан). Понад 100 учасників з понад 30 закладів вищої освіти подали свої наукові праці на конкурс.
Вітаємо Надію Шамшеву - здобувача вищої освіти магістерського рівня спеціальності "Менеджмент" ТОВ "БУМІБ" та її наукового кервника - старшого викладача кафедри менеджменту Трикоз Ірину Володимирівну за отримання Диплому ІІІ ступеня у секції "СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ СУБ'ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА" за наукову студентську роботу на тему: "Державна політика з розвитку малого підприємництва в Україні".
Бажаємо натхнення та подальших успіхів!