Щодо додаткових фахових вступних випробувань для вступників ступеня магістра

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту» позачергове (дистанційне) засідання Вченої ради університету ухвалило: Скасувати обов´язкове складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)» та внести відповідні зміни до Правил прийому до ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» у 2020 році після завершення державної реєстрації змін до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році, затверджених наказом МОН України 11.10.2019 № 1285, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2020 р. за № 1192/34163 .

Протокол №10 від 05.05.2020р.