КОНКУРС «СТУДЕНТ РОКУ»

Під патронатом Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької державної адміністрації щорічно напередодні Дня студента проводиться конкурс «Студент року». Він дає можливість виявити та підтримати обдаровану молодь, створити умови для самореалізації особистості студентів та формування в них організаторських навичок і лідерських якостей.

Номінації, в яких можна заявити кандидатуру:

1) «Студент – лідер студентського самоврядування року»;

2) «Студент – суспільний діяч року»;

3) «Студент – артист року»;

4) «Студент – вчений року»;

5) «Студент – спортсмен року»;

6) «Студент – журналіст року»;

7) «Студент – волонтер року»;

8) «Студент – патріот року»;

9) «Студент – староста року»;

10) «Студентська сім’я року».

11) «Кращій студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації»

З 21 вересня в університеті розпочала свою роботу конкурсна комісія, яка забезпечуватиме проведення факультетських та вузівських етапів конкурсу.

Переможців обласного конкурсу «Студент року» визначить конкурсна комісія, до складу якої увійдуть керівники області та закладів вищої освіти. Кращі студенти отримають грамоти Запорізької облдержадміністрації та грошову премію.