Профілактика коронавірусу

Напередодні другої хвилі Covid-19 у Бердянському університеті менеджменту і бізнесу голова Об’єднання польських лікарів Бердянська Ольга Бондарева провела зустріч із працівниками вишу та слухачами польської мови.

Знання достовірних фактів і дотримання запобіжних заходів мають допомоги захистити себе й оточуючих.

Присутні довідалися, як зупинити поширення COVID-19:

• часто мийте руки милом і водою або використовуйте спиртовмісний антисептик для рук;
  • тримайтеся на безпечній відстані від усіх, хто кашляє або чхає;
  • вдягайте маску, якщо дотримуватися дистанції неможливо;
  • не торкайтеся очей, носа або рота;
  • під час кашлю або чхання прикривайте ніс і рот зігнутим ліктем або серветкою;
  • не виходьте з дому, якщо погано почуваєтесь;
  • якщо у вас лихоманка, кашель і вам важко дихати, зверніться до лікаря.

Щоб постачальник медичних послуг міг швидко направити вас у потрібний заклад охорони здоров’я, зателефонуйте йому заздалегідь. Так ви захистите себе й зменшите ризик поширення вірусів та інших інфекцій.

Маски

Маска перешкоджає поширенню вірусу від людини, яка її носить, до інших людей. Однак сама по собі вона не захищає від COVID-19, тому також потрібно дотримуватися дистанції та гігієни рук. Виконуйте вказівки місцевого органу охорони здоров’я.