8 жовтня традиційно в університеті відзначили професійне свято — День юриста

В урочистій обстановці ректор, Антошкіна Лідія Іванівна, привітала правничу спільноту університету: викладачів, здобувачів, випускників закладу. Особливу увагу було приділено найкращим студентам-правникам, які за свої успіхи в навчанні, в науці,  за участь у студентському самоврядуванні, були нагороджені грамотами, грошовими преміями ректора університету.

Привітали здобувачів та викладачів також гості нашого заходу:

• Пилипенко Катерина Миколаївна — начальник відділу Бердянського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
  • Донцова Вікторія Віталіївна — головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги  Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
  • Костенко Юлія Олексіївна — провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості.

Стало вже доброю традицією проводити церемонію посвяти в студенти-правники. Право зачитати клятву було надано здобувачу 2 курсу Економіко-правничого фахового коледжу Ваврик Дмитру.

А після — ще одна традиція, яка не змінюється вже декілька років: першокурсників пригощали бутербродами з червоною ікрою. Це символ добробуту й великих ганорарів майбутніх юристів.