Форум АЮКУ «Потенціал юридичних клінік у модернізації юридичної освіти»

17-18 вересня 2020р. керівник юридичної клініки ТОВ «БУМІБ» Педан В.І. прийняв участь у Осінньому Форумі АЮКУ «Потенціал юридичних клінік у модернізації юридичної освіти».

Форум організовано Асоціацією юридичних клінік України з метою формування більш широкого та глибокого розуміння сучасних потреб розвитку практикоорієнтованого підходу та особливостей його впровадження в освітній процес правничих шкіл з урахуванням реформування юридичної освіти, діджиталізації освітніх процесів та зростання вимог ринку праці до випускників юридичних вишів.

Закордонні та національні експерти і новатори у сфері вищої юридичної освіти зустрілися для визначення сучасних викликів та інновацій вищої юридичної освіти в умовах діджиталізації, карантинних обмежень та зростання вимог ринку праці до випускників-юристів, обговорили процес реформування вищої юридичної освіти, його здобутки, проблеми, перспективи.