Викладачі кафедри менеджменту постійно та безперервно вдосконалюють свої професійні навички

Старший викладач кафедри менеджменту Ірина Володимирівна Трикоз підвищила свою кваліфікацію у напрямку «Стратегічного розвитку бізнесу» під час відвідування дводенного тренінгу від ООО «ІТ Холдінг» в рамках програми ПРООН. Дуже сподобалися методи командної роботи бізнес-тренерів Фітьо Андріана і Руденко Богдана. Трикоз І.В. біля дошки довелося стояти всі два дні як здобувачу, презентуючи розроблений командний бізнес-план для ТОВ «Бізнес-ENERGY». Багато знайомств і позитивних емоцій!!!