Конкурс для обдарованої молоді

30 жовтня 2020 року Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації проводитиметься обласний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. У цьому конкурсі від ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» візьме участь здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності Менеджмент Шамшева Надія. Вона буде представляти наукову роботу на тему «Управління розвитком персоналу підприємства» із напряму «Менеджмент/Управління», дипломи, грамоти та сертифікати, отримані за здобутки у галузі науки та науково-навчальних заходах протягом навчання в університеті.

Успіхи Надії стали можливими завдяки спільній роботі з науковим керівником старшим викладачем кафедри менеджменту Трикоз Іриною Володимирівною.

У конкурсну комісію включено кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту Фролову Г.І.

Бажаємо Шамшевій Надії перемоги!