Лекційне заняття з дисципліни «Економічна теорія»

Лекційне заняття з дисципліни «Економічна теорія», викладає к.е.н, професор кафедри економіки і фінансів Міхов Леонід Іванович.

Леонід Іванович має педагогічний стаж понад 38 років. Працює викладачем дисциплін «Економічна теорія», «Мікроекономіка», «Макроекономіка» на першому та другому курсах. Заняття проводить професійно, на зразковому методичному рівні, використовує наочні прилади, технічні засоби навчання, комп’ютерну техніку, засоби активізації групи під час заняття, що дозволяє йому активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність занять та якість знань здобувачів вищої освіти. Міхов Л.І. широко використовує інноваційні освітні методики і технології під час викладання дисциплін: «Економічна теорія», «Мікроекономіка», «Макроекономіка», реалізовує принципи науковості, наочності. Швидко знаходить вихід зі складних педагогічних ситуацій. Уміє переконувати та відстоювати свою думку. Намагається завжди бути поінформованим про новації у методиці викладання дисциплін. На його заняттях завжди панує творча, доброзичлива атмосфера, здобувачі беруть активну участь у навчальному процесі, завдячуючи правильній організації роботи.

Леонід Іванович завжди ділиться досвідом своєї роботи, проводить відкриті лекції, виховні заходи.